Гуртом зло можна перемогти

Гуртом зло можна перемогти

Якщо на лікування наркоманії направити не тільки зусилля лікарів і родичів пацієнтів, а й вплив громадських організацій і політичних партій – наркоманію, як суспільне явище можна викорінити.

Наркомани – молоді люди у віці від 16 до 30 років – наше майбутнє, наша надія. Багато років займаючись лікуванням наркоманів за розробленим і запатентованим ним самим методом, доктор Василенко В.І. врятував життя не однієї сотні пацієнтів. За допомогою методу Суперстрес-шокової терапії лікар вводить хворих наркоманією в стан глибокого трансу, при якому пацієнти фізично відчувають панічний страх перед наркотиками, страх смерті.

Лікар-психотерапевт вищої категорії Василенко В.І. стверджує – наркоманія виліковна. Однак наркоманія – це ще й хвороба суспільства: з фізичною недугою борються лікарі та родичі хворих, в суспільстві – це справа громадських організацій і демократичних сил. Тільки спільними зусиллями можна домогтися того, що відправляючи своїх дітей у школи та інститути, ми будемо повністю впевнені – вони не повернуться звідти наркоманами.

газета «ДС» № 4, березень, 2002 р.