Відкриття Hypnotary.net

Відкриття Hypnotary.net

Hypnotary.net – це онлайн проект дистанційного лікування залежності, розроблений і впроваджуваний фахівцями в області наркології та психіатрії, які працюють на базі реабілітаційного медичного центру Василенко.

Комплексний метод лікування за допомогою авторитарного навіювання у центрі Василенко може здатися жорстким, і навіть жорстоким. Однак результати лікування говорять самі за себе. Успіх досягається у 85% випадків. Ми завжди відстежуємо подальшу долю наших пацієнтів. Вони самостійно надсилають нам самозвіти, листи, залишають відгуки на сайті.

Метод доктора Василенко відрізняється тим, що він не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає з голови спогад про задоволення від залежності. Навіювання ставить особливий психо-енергетичний блок на свідомість пацієнта, який перешкоджає виникненню бажання спожити.

Авторитарне навіювання за методом Василенко В. І. лікує не тільки наркотичну залежність і алкоголізм, але також успішно застосовується у випадках анорексії/булемії/харчових розладів, ігроманії, та при посттравматичних розладах.

Основними принципами лікування за допомогою методу авторитарного навіювання є:

  • Виключно добровільна основа.
  • Відсутність психічних розладів, таких як депресія, біполярний афективний розлад, шизофренія та ін.
  • Лікування проходить в присутності близької людини, з метою коригування ще й її поведінки.

Лікування залежності за допомогою авторитарного навіювання полягає в наступному:

  • За допомогою спеціальних технік пацієнтів вводять в стан особливого трансу, який змінює їхнє ставлення до наркотику. Подібний транс дозволяє подолати опір лікуванню, і стає провідником необхідної лікувальної інформації, що закладається в пацієнта. На сеансах створюється асоціативне кільце в корі головного мозку, яке біологічним шляхом закріплює зв’язку «наркотик-смерть».
  • Проводиться комплексний штурм свідомості і підсвідомості гіпнозом. Однак гіпноз доктора Василенко відрізняється від звичного поняття. Він поетапно перебудовує світогляд пацієнтів. Повністю стирається відчуття «кайфу», знищується наркоманське «Я». У свідомості створюється дзеркальне відображення залежності.
  • На сеансах авторитарного навіювання людина відчуває подих смерті, наближається до ймовірного кінця свого наркоманского життя. Сеанси допомагають оголити всі емоції, побачити себе очима близьких людей.
  • У лікуванні активно використовуються емоції страху, паніки, тривоги. Пацієнтів свідомо доводять до передпсихотичного стану глибокої зміни свідомості, в якому закладається блок.

Авторитарний гіпноз формує агресію, страх по відношенню до наркотику. Більшість пацієнтів більше не можуть спокійно сприймати все, що пов’язано з наркотиком. Від одного нагадування наступають симптоми відторгнення: нудота, блювотні позиви, головний біль, паніка.

Чого очікувати під час сеансів?

Відгукуваність на навіювання проходить у вигляді криків і падінь, можливі судоми, повторення окремих фраз. Пацієнти можуть не стримувати емоції, плакати. В особливих випадках пацієнти впадали в стан каталепсії, приймали позу ембріона. Однак у присутності близької людини і за допомогою зворотнього зв’язку з психотерапевтом з цього стану можна вийти. Це ніяк не шкодить здоров’ю пацієнта.

Як правило, стан трансу після сеансу частково, або повністю забувається.

Авторитарне навіювання ніяк не спрямоване на зловмисну зміну свідомості пацієнта. Яким би не був трансів стан пацієнта, вселити в його підсвідомість що-небудь шкідливе або незаконне абсолютно неможливо. У пацієнтів залишається здатність контролювати себе і свої дії.

Медичний центр Василенко грунтується на базі міської клінічної лікарні, розташований в центрі міста Запоріжжя, і практикує лікування наркотичної та алкогольної залежності вже більше 25 років.

Через центр пройшли тисячі людей, які змогли отримати свій другий шанс і повернутися до здорового життя. За допомогою авторитарного гіпнозу, розробленого Віталієм Івановичем Василенко, успішне лікування в клініці отримали й іноземні пацієнти, які не знайомі з російською мовою.

Центр має усіма необхідними сертифікатами та патентами на практикований метод лікування.

Команда медичного центру Василенко – це висококваліфіковані професіонали в галузі наркології, психології, психотерапії, клінічної психотерапії та гіпнотерапії. Досвід їх роботи складає більше 18 років. Об’єднані ідеєю, лікарі продовжують наукову діяльність, публікують статті по своїй темі-спеціалізації, а також продовжують розробляти й удосконалювати оригінальну методику доктора Василенко, максимально наближаючись до умов і потреб своїх пацієнтів у вигляді онлайн-кабінету hypnotary.net