Правда про Кислоту

Стаття, що розкриває міфи і правду про ЛСД

Правда про Кислоту

Стаття, що розкриває міфи і правду про ЛСД

 

  • Міф 1. Якщо «закинутися» ЛСД, людина стане добрішою.

 

Широка пропаганда в 1960-і роки поширювала цей наркотик, як ліки, що здатні зробити людину духовно обізнаною, люблячою і свідомою. Деякі люди навіть сьогодні вірять в цей міф.

Реальність: незважаючи на те, що багато людей розповідають про приємний досвід вживання ЛСД, і навіть привласнюють наркотику чудові видіння просвітлення, ці заяви неможливо підтвердити. Зазвичай подібні філософські властивості наркотику приписують люди освічені, розумні та цікаві. Однак немає жодних доказів того, що у них наступає саме просвітлення, а не звичайні галюцинації від дії хімічного препарату.

Навіть більше, існує безліч свідчень про зовсім протилежні ефекті вживання ЛСД. Наркотик провокував розвиток психічних та емоційних порушень, штовхав людей до насильства і самоушкодження.

ЛСД швидше подарує вам відчуження від світу, відсторонення від людей, збентежить ваше розумове й емоційне розуміння, ніж приведе до вищого рівня свідомості.

 

  • Міф 2. Друг або помічник поруч допоможе вам не випробувати «бед тріп».

 

Благочинні прихильники ЛСД висунули теорію про те, що наявність товариша або «провідника» поруч з людиною, що вживає ЛСД, допоможе вберегти її від переживання невдалого психоделічного досвіду. Імовірно, приземлена, чутлива та відкрита людина зможе сказати що-небудь таке, що допоможе вам не втрачати зв’язок з реальністю.

Реальність: навіть якщо ваш друг сам мав психоделічний досвід, або він є успішним психотерапевтом, іноді трапляються ситуації, коли ніщо не може допомогти під час переживання негативного психоделічного досвіду іншою людиною. Під дією наркотику така людина може сприймати друга або «провідника» як ворога. Існує безліч подібних прикладів.

 
  • Міф 3. Апельсиновий сік або вітамін С допоможуть припинити дію ЛСД.

 

Багато людей вважають, що для припинення дії наркотика, достатньо випити апельсинового соку.

Реальність: до того часу як ЛСД починає діяти, наркотик вже пройшов метаболізм у вашому тілі. Психоделічна подорож – це вже наслідок впливу наркотику на мозок людини. Це означає, що будь-які поліпшення після вітаміну С – це всього лише дія плацебо, або заспокійливий ефект на тіло від прийняття рідини.

 

  • Міф 4. Якщо людина одного разу прийняла ЛСД, наркотик назавжди залишиться в її тілі.

 

Іноді серед наркоманів ходить думка про те, що ЛСД може накопичуватися в організмі. Одна з версій – ЛСД накопичується в спинномозковій рідині та ніколи не покидає тіло. Уся кількість вжитого ЛСД однією людиною може вирватися в будь-який момент, зануривши людину в неконтрольовані переживання психоделічного досвіду.

Реальність: дійсно яскраві спалахи від прийняття наркотика можливі, однак це відбувається через те, що був запущений механізм спогадів, а не здійснився викид вжитого ЛСД. Насправді це нестабільний наркотик, який швидко залишає тіло.

 

  • Міф 5. Кислота – це ключ від замків у світ підсвідомості.

 

Багато людей, що вживають ЛСД, вірять у те, що цей наркотик розкриває підсвідомість, допомагає повернутися в потаємні моменти минулого, побачити приховану правду про себе та людство.

Реальність: вживання ЛСД може змусити людину думати таким чином, яким вона ніколи не думала раніше, однак це не означає, що насправді можливо потрапити в глибини людської психіки. Кислота може змусити задуматися про речі, які не мають ніякої підстави в реальності, наприклад, про розкриття захованої правди. Якщо людина замислилася про минуле під час прийняття ЛСД, це ще не означає, що їй відкрилися якісь істини. Не варто бентежити свій розум тим, що ви не можете підтвердити.