Незвичайний погляд на наркотики

Незвичайний погляд на наркотики

Багато людей вважають, що героїн є тим наркотиком, що найшвидше викликає залежність. Правда полягає в тому, що героїн – дійсно найнебезпечніший наркотик у світі, проте не він швидше за всіх викликає залежність.

Дивно, але деякі з речовин, що викликають залежність, насправді легальні.

Наркотики, що викликають залежність:

 

  • 1. Нікотин.

Дослідження показали, що 30% людей, що вживають нікотин протягом певного періоду часу, стають залежними. Враховуючи загальну доступність продукту і те, що його продають молоді, нікотин може згубно впливати на організм людини протягом усього життя.

 

  • 2. Кофеїн.

Можливо, вас шокує той факт, що кофеїн займає 2-е місце у списку. Майже 30% людей стають залежним від кофеїну.

 
  • 3. Героїн.

Тепер у списку з’являється нелегальний наркотик. Хоча сто років тому героїн використовували в лікувальних цілях, медичне співтовариство незабаром усвідомило, що рекордна кількість людей потрапляє в залежність до цього препарату. Його усунули з ринку, але незаконне використання наркотику триває й досі, руйнуючи життя в усьому світі.

 

  • 4. Кокаїн.

Інший незаконний препарат, який руйнує сім’ї і наше суспільство в цілому. Не дивлячись на те, що цей препарат знаходиться після нікотину і кофеїну в нашому списку, наслідки його вживання (і героїну) набагато серйозніші.

 

  • 5. Алкоголь.

Легалізований продукт з потенційно руйнівними наслідками. Алкоголь знижує здатність вашого мозку функціонувати належним чином.  

Якщо Ви або хтось із ваших знайомих пристрастився до кокаїну, алкоголю або героїну, дуже важливо, щоб Ви направили їх на лікування. Навряд чи вони самотужки зможуть визнати наявність у себе проблеми. Любов, підтримка і турбота допоможе Вам переконати Ваших близьких приїхати в реабілітаційний центр доктора Василенко. Повірте, ми можемо врятувати це життя.