Наркотична залежність у свята

Наркотична залежність у свята

Під час святкових канікул, як правило, сімейні торжества займають важливе місце. На жаль, багато сімейних зустрічей страждають через похмуру, грубу або скандальну поведінку одного або кількох людей. Цією людиною може бути і член сім’ї, і запрошений друг, і сусід, або, навіть, колега. І мало хто може пояснити причину такої тривожної поведінки. Однак, якщо ви стикаєтеся з однією або декількома ознаками, про які ми розповімо нижче, це означає, що винуватцями такої поведінки можуть бути наркотики чи алкоголь.

Емоційне стомлення

Коли кохана людина, член сім’ї або один з гостей поводиться дивно, починає без причини плакати, і всіляко проявляє емоційну втому, причиною тому можуть бути депресія, алкоголь або наркотики. У такій ситуації будь-які обговорення краще проводити, коли всі тверезі.

Ізоляція та відсторонення

Відсторонення від всієї родини є однією з перших ознак наркотичної залежності. Якщо людина уникає занадто особистих контактів з власними членами сім’ї, тримається осторонь, мало говорить про себе, або ж взагалі ігнорує свято без вагомої на те причини, це свідчить про серйозну проблему, яку вона намагається від усіх приховати.

Блювота

Блювота – це перша фізична ознака того, що з людиною не все гаразд. Якщо член сім’ї, у якого немає травних захворювань, часто покидає застілля з необхідності сходити до вбиральні, або ж навмисно викликає у себе блювотний рефлекс, це може говорити про дві проблеми: алкогольна залежність або розлад харчової поведінки.

Надмірне вживання алкоголю

Пияцтво завжди несе за собою серйозні наслідки. Якщо доросла людина не здатна контролювати кількість випитого алкоголю, напивається, поводиться неадекватно, це дзвіночок майбутніх неприємностей, або зі здоров’ям, або з алкогольною залежністю.

«Клювати носом» за столом

Якщо ви помітили, що хтось за столом намагається не заснути, «клює носом» або засинає, це вірна ознака участі наркотиків і алкоголю. Алкоголь – відомий депресант, як і деякі види наркотиків і лікарських препаратів. Вони викликають гальмування центральної нервової системи і хилять в сон. Занадто велика кількість наркотиків, а потім і алкоголю можуть швидко і непомітно перерости в точку неповернення. Людина може заснути, втратити контроль над своїми діями, знепритомніти або померти.

Невиразна мова

Хоча іноді вона буває дуже непомітною, проте невиразність мови в період святкових застіль – результат тривалого вживання алкогольних напоїв. Явна нечленороздільна мова без певних захворювань, які могли б стати її причиною, є ознакою сильної інтоксикації.