Лікування наркозалежності в центрі Василенко

Лікування наркозалежності в центрі Василенко

Лікування наркоманії в центрі будується з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта і періоду його захворювання на принципі добровільності і щирого бажання хворого вилікуватися. Авторська методика доктора Василенко В.І. заснована на комплексному підході до лікування наркозалежності, в основі якого лежить ідея: наркоманія – виліковна. Курс лікування триває 3-4 тижні. Дана методика включає кілька етапів:

 

  • доклінічний – отримання повної інформації про умови прийому на лікування, як самого наркомана, так і його рідних чи супроводжуючих осіб

  • усунення фізичної залежності із застосуванням медикаментозних і немедикаментозних засобів

  • усунення психічної залежності, використовуючи комплекс унікальних психотерапевтичних методик

  • реабілітаційний період, що проходить під девізом: живи тут так, як будеш жити вдома!

  • підготовка до кодування і кодування полівалентною сироваткою на строк від трьох до шести років.

Головним пунктом у лікуванні наркозалежності в центрі доктора Василенко В.І. є потужний суперстрессовий психологічний вплив на свідомість пацієнта, формуючи психоенергоблок від будь-якого наркотику. Під впливом гіпнозу в трансовому стані пацієнтові навіюється думка про те, що наркотик не є позбавлення від болю, наркотик і є цей біль. У такому стані пацієнти повністю відчувають цей нестерпний біль і жах смерті, що наближається навіть від прийому найменших доз.

Наркозалежність – серйозне захворювання, на лікування якого потрібні сила волі і терпіння не тільки наркомана, але і його рідних. У клініці постійно розробляються нові методики, розширюється спектр пропонованих послуг, використовується сучасне діагностичне обладнання, ведеться наукова робота і постійний пошук нових нестандартних рішень. Хворі розташовуються в комфортних умовах і куруються в режимі відкритих дверей. Географія хворих досить обширна, ефективність лікування доведена часом: більше 85% хворих відмовляються від прийому наркотиків назавжди. Вибираючи наш центр – ти вибираєш життя: життя без наркотиків, життя, повне відчуттів, світла і тепла, життя серед людей.