Лікування наркозалежності в центрі Василенко

Лікування наркозележних це необхідність

Лікування наркоманії в Україні займає особливу нішу в медичній практиці, тому що наркоманія - хвороба як психічна, так і фізична. Вона поширюється світом зі світловою швидкістю. Щотижня з'являються нові види наркотичних речовин, і кількість бажаючих спробувати їх не зменшується, незважаючи на всю небезпеку, що ці наркотики в собі приховують. У всьому світі доктора-наркологи, терапевти, психологи, психотерапевти, психіатри та інші фахівці в галузі нетрадиційної медицини створюють і розвивають методи як вилікуватись від наркоманії. Важливою проблемою також є те, що більшість людей соромляться своєї залежності, тому їх часто цікавить анонімне лікування наркозалежності.

Сором і заперечення залежності стає перешкодою на шляху до зцілення, як для самого наркомана, так і для його лікуючого фахівця.

Іншою перешкодою є невіра в свої сили. І це частково правда. Наркоманія - хвороба, що спочатку йде з голови - це психологічна залежність від наркотиків. У практиці багатьох центрів застосовується лікування наркоманії гіпнозом. У медичному центрі лікування від наркоманії доктора Василенко гіпноз грунтується на методі супер стрес-шокової терапії. Цей метод ще іноді називають «лікування смертю». Завдяки своїй надлюдській здатності впливати на людську підсвідомість, Віталій Іванович Василенко змушує наркомана всередині людини померти, щоб сама людина змогла відродитися. На сеансах стрес-шокової терапії наркозалежні пацієнти проходять через всі жахи пекла, яким вони самі стали причиною. Вони бачать себе очима близьких людей, які весь цей час страждали разом з ними. Наркозалежні вмирають, але відроджуються вільними від наркотиків людьми. Особливий гіпноз стирає з їх пам'яті всі спогади про ейфорію, тягу, задоволення від наркотика. У голові пацієнтів не залишається нічого, крім болю, страху, відрази, аж до нудоти, при єдиній згадці про наркотик. Подібний метод не зустріти в інших клініках лікування наркозалежності. Він був розроблений і запатентований доктором Василенко і його командою фахівців, і його неможливо передати іншим.

Ефективна допомога наркозалежним залежить від:

ЗРОБИ
СВІЙ
ВИБІР!

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Центр для наркоманів в Запоріжжі доктора Василенко надає своїм пацієнтам комплексне, індивідуально підібране, анонімне лікування наркоманії. Лікування ділиться на кілька етапів. Відразу після надходження на лікування пацієнт проходить детоксикацію при наркоманії. Крім медикаментозних ліків, організм очищають за допомогою:

  • гірудотерапії,
  • лазерної терапії,
  • лімфодренажу.

Таким чином, кров позбавляється від наркотика і його залишкових елементів. Багато пацієнтів страждають порушеннями сну. Відновитися їм допомагають:

  • кріосауна,
  • масаж,
  • йога,
  • індивідуально підібрані медикаменти.

Лікарі-терапевти уважно стежать за фізичним станом пацієнтів. Час процедур та їх кількість підбирається індивідуально, залежно від фізіологічних показників. Стан здоров'я та показники життєво-важливих органів поліпшуються протягом перших двох тижнів перебування в центрі лікування наркозалежності Василенко. Проходять м'язові болі і ломка у наркозалежних, нормалізуються сон і апетит.

Наступним етапом є знищення наркоманської суті на сеансах. Підготуватися до них допомагає холотропное дихання, а закріпити результат допомагає шок. Далі пацієнту необхідно прикладати всі зусилля для відновлення особистості. У медичному центрі Василенко працюють висококваліфіковані психотерапевти, які спеціалізуються на реабілітації особистості. Вони також вчать рідних колишнього наркомана того, як необхідно поводитися, щоб уникнути зриву після виписки.

Завершальним етапом лікування є кодування від наркоманії спеціальною полівалентною сироваткою, так званою «підшивкою», і провокацією її дії.

Медичний центр Василенко пропонує анонімне лікування від наркоманії, з перебуванням супроводжуючих членів родини. 

Головною умовою успіху є добровільне, а не примусове бажання пройти лікування наркоманії.

Дивіться та читайте відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі Василенко в м. Запоріжжя від жителів різних країн: Россія (Крим), Ізраїль, Бельгія, Греція, та міст: Москва, Київ, Одеса, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ та інш.