Лікування смертю

Лікування смертю

Близька людина стала наркоманом – жах, який не можна зрозуміти непосвяченим і не побажаєш нікому. Що робити, куди бігти зі своєю бідою?

Багато хворих, пройшовши лікування в різних клініках, витративши величезні кошти, зневірившись, вже не вірять нічому, але впадати у відчай якраз не варто, на карту поставлено життя близької людини.

Виходом для них став Центр лікування наркоманії доктора Василенко В.І. в місті Запоріжжя (Україна). У чому ж секрет успіху методу Василенко? Це рекламний трюк або метод, перевірений часом на тих, хто вже втратив надію і кожен день чекав, що прийде смерть, як порятунок від мук: «Наркотик сидить в голові, я не можу його позбутися» – так говорить більшість пацієнтів-наркоманів, що пройшли лікування в різних центрах реабілітації. У Центрі Василенко В.І. тяга до наркотиків повністю стирається зі свідомості пацієнтів: навіть уві сні він вже не зможе згадати, що таке «прихід і кайф». Лікування смертю, так називають цей метод пацієнти клініки і самі лікарі: в процесі сеансів, за допомогою унікальної методики хворим навіюється, що наркотики – це і є сама смерть.

газета «Ваш доктор» № 45, 2004 р.