Лазеротерапія

Лазеротерапія

Встановлено, що найбільший біологічний ефект надає лазерне випромінювання червоної області видимого спектру, а найбільш придатними джерелами світла для стимуляції біологічних процесів є гелій-неонові лазери.

Сьогодні лазеротерапія отримала визнання у всіх областях медицини всіх розвинених країн світу, завдяки своїй високій ефективності. Лазеротерапія – ефективна завжди, навіть при важких хворобах, якщо в організмі є резерви для відновлення. Успіхи лазеротерапії вражають навіть фахівців -медиків. У будь-якому хворому органі виникають мікроутворення, які, як простягнуті руки, захоплюють цілющі світлові промені, а отримавши їх, орган починає швидко позбавлятися від хвороби. Це фантастичне відкриття належить російським вченим.

 

Світло дає організму команду виробити в необхідній кількості саме ті внутрішні ліки, які потрібні саме цій людині, на даний момент його хвороби. Це багато в чому пояснює той факт, що лазеротерапія – це потужний цілющий інструмент в руках професіонала. Світло має надходити в організм у суворо визначених дозах і напрямках.

 

Низькоенергетичний лазер інфрачервоного спектру має великий діапазон терапевтичного впливу на організм. Інфрачервоний лазер сприяє адаптаційній стійкості організму, забезпечує імуномодулюючий ефект, стабілізує ендокринний баланс, нормалізує артеріальний тиск, підвищується метаболізм тканин, активізується процес регенерації клітин, поліпшується мікроциркуляція крові та лімфи.