Комплексне лікування наркоманії

Комплексне лікування наркоманії в Запоріжжі

Що таке комплексне лікування наркоманії?

Традиційне лікування залежності включає в себе програму детоксикації для зняття ломки у наркозалежних, і потім, короткий період групової або індивідуальної психотерапії для зняття психологічної залежності від наркотику або алкоголю. Такі програми зазвичай мало допомагають, і пацієнти часто зриваються після лікування. Пацієнтам наркологічних клінік необхідно більше допомоги для лікування свого внутрішнього стану. У разі наркоманії і алкоголізму, комплексне лікування концентрується на створенні оздоровчого режиму, в якому буде приділятися увага кожному аспекту.

Переваги комплексного лікування наркозалежних у клініці доктора Василенко

Лікування наркоманії в реабілітаційній клініці доктора Василенко враховує всі негативні сторони, які стали результатом тривалої залежності, пацієнтам пропонують більш широкий спектр методів лікування і форм втручання:

 • Масаж
 • Кріосауна
 • Акупунктура
 • Заняття спортом з тренером
 • Йога
 • Медитації
 • Холотропне дихання
 • Терапія музикою
 • Відеотерапія
 • Арт терапія
 • Духовна практика та ін.

Підбір індивідуальної програми лікування залежності від наркотиків чи алкоголю дає вражаюче високі результати успішного і ефективного лікування наркозалежності та алкоголізму.

Більшість цих методів спрямовані на мінімізацію або усунення психологічних наслідків залежності, а також допомагають пацієнтам виробити власні методи боротьби зі стресом. Такі підходи використовують немедичний спосіб вилікувати душу і розум, вирівняти емоційний фон.

Лікування психологічної залежності від наркотику

Крім медикаментозного лікування і психотерапії, завдяки комплексному підходу, пацієнти отримують можливість вирішити ряд інших проблем, які сприяли розвитку залежності. Адже скільки відомо випадків, коли наркомани і алкоголіки зверталися за допомогою до психотропних речовин, тому що не могли самостійно впоратися з депресією, низькою самооцінкою, тривогою, або з наслідками будь-якої психологічної або фізичної травми.

Існують сотні причин, через які люди не можуть самостійно емоційно витримувати ті проблеми, які на них звалилися. Тому вони починають пити і зловживати наркотиками. Отримуючи комплексне лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко, пацієнти отримують можливість усунути всі недоліки в своєму емоційному здоров’ї.

Наркоманія, як і інші види залежної поведінки, повністю змінює людину, позбавляючи її можливостей і прагнень, виснажуючи психічне і фізичне здоров’я, руйнуючи відносини з оточуючими. Як хронічне захворювання головного мозку, наркотична залежність спотворює людську свідомість, роблячи наркотик основною метою життя наркомана, замикаючи його в цикл «знайти і вжити».

Лікування наркоманії потребує індивідуального підходу

Завдяки природі наркоманії, і її численним способам шкодити людині, існують різні наркологічні центри та клініки для лікування наркозалежності. Так як кожен наркоман переживає залежність індивідуально, стає питання і про всілякі методи лікування наркотичної та алкогольної залежності, які могли б підійти в кожному окремому випадку, і відповідати конкретним потребам кожного пацієнта.

Комплексна реабілітація наркозалежних в Запоріжжі у доктора Василенко – це підхід, при якому оздоровлення відбувається на всіх рівнях: лікується тіло, розум, дух і емоції. Людина складається з безлічі частин, процесів і систем, які функціонують самі по собі, а також у взаємозв’язку один з одним. Це означає, що якщо страждає одна система, робота інших також буде порушуватися. На практиці, комплексний підхід до лікування наркоманії полягає в зціленні тіла, духу і почуттів. Лікар, який практикує комплексне успішне лікування наркоманів, використовує не тільки медикаменти, але також допоможе скласти програму сну, правильного харчування, розробити нові механізми боротьби зі стресом і т.д.