Наталія (48 років)

Добрий день, шановний Віталій Іванович!

З найкращими побажаннями до Вас Наталя з Татарстану м. Казань. У серпні 2013 ми з сином Денисом (він просив не писати про нього, тому що він сказав, що сам Вам напише або подзвонить) були у Вашому центрі.

У Ваш центр я приїхала зі своїми особистими проблемами, не в сенсі вирішувати особисті проблеми, а в сенсі наявність зайвих проблем, ми з Вами розмовляли про це.

Додому ми повернулися 4 вересня: я була вже іншою людиною, у мене змінилися погляди на життя, погляд на мою проблему, а точніше проблема «просто пішла», її немає. У мене настало якесь душевне і фізичне полегшення. А найцікавіше те, що щоосені я роблю УЗД своїх органів (у мене є проблеми – необхідно відстежувати динаміку). Оце диво! До Вашого центру – одна моя нирка була зморщена, її розміри 70х30 мм, а інша нирка – 105х44 мм, а після Центру зморщена нирка стала 109х44 мм!

Печінка, яка була збільшена – прийшла в норму. А моє серце! У мене порок мітрального клапана, площа отвору 1, 57 см, а після Центру – 1,79 см!

Такі ж зміни по гінекології, і ще ряд інших змін. Лікарі просто не повірили, що це – зміни! Вони вирішили, що минулорічний прилад не правильно провів УЗД. Адже у мене була перспектива: на видалення нирки, і на протезування мітрального клапана.

Я точно знаю, що це Ваша заслуга, завдяки Вашим сеансам (Ви дозволили мені відвідувати Ваші вечірні сеанси), а також холотропному диханню у мене відбулися такі зміни! Я безмірно вдячна Вам особисто! І всьому Вашому колективу!

Я дуже часто згадую ваш Центр, сумую і шалено хочу приїхати, якщо Ви дозволите, я приїду в січні або лютому просто в гості! Адже я тепер Ваша пацієнтка!

У житті, коли вже здається, що виходу немає, знаходиться ВХІД! Саме так сталося зі мною. Всіх пам'ятаю і низько вклоняюся! Ольгу Петрівну – терапевта, Олену Олексіївну та Тетяну Олексіївну – психологів, Олега Васильовича – психотерапевта, а також Михайла Євгеновича, просто Мішу!

Пам'ятаю кожен день, проведений у Вашому центрі!

Віталлій Іванович! У мене не виходить повернути Віру в Бога! Ви пам'ятаєте – я говорила Вам, що втратила Віру в Бога! Поки не виходить!

У Дениса все добре, він сам хоче Вам зателефонувати і розповісти!

Ви творите ДИВА – здоров'я Вам! Якщо вважаєте за потрібне, прочитайте мій лист іншим мамам і синочкам.

Бережи Вас Бог!

З повагою, Наталія Олександрівна.