Лариса (42 роки)

Шановний Віталій Іванович, я вдячна долі дізнатись про Ваш центр, шкода, що дуже багато часу моя сім'я, що переживала це пекло, а наркоманія – це пекло, не знала до кого звернутися за професійною допомогою. Шкода, що я не знала, що є така людина обдарована разом з талановитими лікарями-однодумцями, що допомагають заблудлим морально і хворим фізично людям.

З перших днів потрапивши до Вас в центр мій син і я відчули увагу, турботу, професіоналізм людей, що надають нам допомогу в лікуванні мого сина.

Моя сім'я вірить, що хвороба мого сина ніколи не повернеться, при цьому ми всі разом з ним будемо вчитися жити без страху, без цієї страшної хвороби, що зруйнувала багато життів і забрала частину нашого власного.

Хочу подякувати Вам, Віталій Іванович, Ольга Петрівна, Олег Олександрович, Дмитро Миколайович, Галина Олексіївна, Олена Олексіївна, Сергій Степанович, Михайло Євгенович, Сергій Вікторович, Олег Васильович, Ніна Володимирівна, всі без винятку медсестрички, молодший персонал, величезне Вам спасибі людське, материнське.

Миру Вам, здоров'я та успіхів у Вашій добрій справі.

З великою повагою, Лариса