Руслан (28 років)

– Більше року. Якщо бути точним  1 рік і 4 місяці. 

– Як у тебе після лікування життя склалося?
– Життя змінилося повністю. Повернувся до спорту, повернувся в своє коло спілкування, до хлопців – спортсменів, з ким раніше спілкувався. В родині все налагодилося. З матір'ю більше немає ніяких проблем. В сім'ї все спокійно. Взагалі – повністю змінилося моє життя.

– Руслан, а були які-небудь труднощі? 
– Труднощі? Так, тверезими очима глянув на життя і зрозумів багато різних цінностей: те, що не помічав раніше під дією наркотиків, не звертав уваги на почуття, емоції своїх близьких. Зараз я намагаюсь якось це виправити. Посів друге місце з боксу – медаль приніс.

– Ти працюєш?

– Так, працюю останні 4 місяці. Можу дозволити собі вийти з дівчиною, посидіти і поспілкуватися. У кишені гроші завжди є. Немає думок з ранку, що треба піти і знайти дозу або піти і знайти гроші. Прокидаюся і бачу сонце, чисте небо і радію. Маю на увазі, що я прокидаюся відразу із хорошим настроєм. Раніше прокидатися не хотів….

– У тебе були такі моменти, коли ти зустрічав тих хлопців, з якими раніше коловся? Які у тебе з ними стосунки?

– Які з ними можуть бути стосунки? – "Здоров" – "Бувай" – і розбіглися. У мене з ними нічого спільного немає. Ми один одного вже не розуміємо, у них свої інтереси, у мене – свої. Намагаюся уникати цих компаній.

– Я всім це питання ставлю. Руслан, як ти ставишся до марихуани? Куриш?

– Ні категорично, тому що знаю багато випадків, коли хлопці саме через куріння поверталися до наркотиків. Я не раджу нікому.

– Що побажаєш тим, хто тут лікується?

– Усім тим, хто мене бачить і чує. Дай Бог, щоб Ви всі вилікувалися. Якщо у Вас є бажання, то тут вам допоможуть. Бажаю, щоб у Вас все склалося в подальшому житті, щоб Ви ніколи не торкалися до цієї гидоти – це просто смерть.