Анастасія (25 років)

– Я пробула тут десь півтора місяці. Навіть аналізи печінки неймовірно покращилися. Я сама не вірила, що зможуть печінку привести до ладу.
– Настя, скажи, ось ті хто лікуються або приїжджають лікуватися, мені кажуть, що головне прибрати … Ну не знаю, хто називає це хробаком, хто мишами, хто цвяхами або ще якось … У тебе прибрали це?
– Коли приїжджаєш сюди, в курилці розповідають, мені і до приїзду говорили, що тут прибирають тягу. І це дійсно виявилося найголовнішим. Мені всі говорили, що після третього шоку це відбудеться, що я не згадаю. І я реально після третього шоку вийшла на вулицю, і я не могла згадати. Я не знаю, як у кого, у мене зараз пройшло три з половиною роки, я не намагаюся згадувати, але якщо змусити себе, закрити очі і спробувати згадати так званий «прихід», то в мене не виходить. Нічого не згадується, хоча я три з половиною роки сюди не приїжджала і шоки зайві не робила, так скажемо. І саме ось в цьому є найголовніша відмінність цієї клініки. Тут прибирають саме цю тягу. Тобто її просто немає. Не доводиться, як після інших клінік, боротися з собою. Авжеж це нелегко, тому що після цього ти приїжджаєш в порожнечу, стільки років знав чим займатися, а потім приїжджаєш додому і не знаєш чим себе зайняти. Тому, всі на роботу!
– Настя, у тебе син народився?
– Так! Життя у мене кардинально змінилося! Не знаю, заслуга Віталія Івановича або ще кого … але практично весь наш заїзд народив дітей. І всі здорові! Маю на увазі і батьки, й діти. У мене народилася дитина. Зараз йому вже два з половиною роки. Знайшла роботу. На той момент вирішила зайнятися будь-якою роботою, пішла на маленьку посаду – секретарем. Зараз вже дійшла до начальника відділу із дуже хорошою зарплатнею. Життя зовсім змінилося. У мене не залишилося жодних зв'язків з минулого життя. Я їм стала нецікава, і вони мені не цікаві. Спілкування йде з абсолютно іншими людьми, які навіть не здогадуються про те, що я колись вживала. Якщо захотіти, то можна вилікуватися – це 100%.
– Настя, я це питання багатьом ставлю. З травою як у тебе? Можна її курити? Не можна? Тому що багато хто думає, що це не наркотик.
– Особисто мені на це питання відповісти складно, тобто її ніколи не було в моєму житті. Ні до, ні після. Я її не розумію. При мені хоч всі сядьте поруч і обкуріться, мені буде абсолютно все одно. У мене до неї весь час було таке ставлення.
– Добре, спасибі!