Генадій (33 роки)

– Здравствуйте.
– Розкажіть, будь ласка, звідкиви до нас приїхали?
– Я приїхав з московськоїобласті.
– Чомувивирішилилікуватися в клініці Василенко?
– За довгі роки вживання, я багатовсьогоспробував. Лікувався в звичайнихлікарнях, наших державних; пробувавїздити в різніреабілітаційніцентри, але успіхом для мене це не закінчилося.
– Звідкивидізналися про нашу клініку?
– Моя дружина знайшлаінформацію в інтернеті. Ми з нею довгорозмовляли; дізналися, що в Запоріжжі, в Україні, живетакий доктор Василенко; щовінлікуєелектрошоком. Менінавіть на початку було страшно трохи. Ми зібралися і поїхали, тому щоіншихваріантів не було.
– Ви можете розповісти про своївраження про сеансиВіталіяІвановича?
– Враженнятакі, що словами дужеважкопередати. Дуже схоже на диво. Я ніколи б взагалі не подумав … Я ніколи не вірив в гіпноз, до того часу, поки сам на собі не відчув. Я не очікував, що буде такий результат.
– Чим вам запам'яталосялікування?
– По-перше, тут дуже душевна і хороша атмосфера, оригінальнихпідхід. Тут настільки все добре протікає, я ніде такого не зустрічав.
– Чизалишилася у вас тяга до наркотику або алкоголю? Якщовипам'ятаєте, то на який день вона зникла?
– Я приїхавсюдирік тому. Був у жахливомустані: я насилу говорив і ходив. Я взяв правильний курс. Тяга зникла практично післяпершого разу. Не те щобпісляпершого сеансу, післядекількох. У мене вжебувдосвідрозставання з наркотиком, і вінбувневдалим. Усвідомив, щожиття, яким я вже живу зараз, тобтотверезим, краще; наскількивоновзагаліінше і незрівняннені з чим. Цейрік, якийпройшов …
– Тобтови тут вдруге?
– Так, я приїхав на закріплення. Цейріктверезості, якийпройшов, віннабагатопродуктивніше, ніж 15 роківмоговживання. Повністюусвідомив, що голова чиста, десьпівроку тому.
– Якізмінивідбулися за цей час?
– Загалом, звичайно все налагодилося з сім'єю. Зазвичай у наркоманів є проблеми з родиною, з оточуючими, з роботою – все цевиправилось. Народиласядитина, йому зараз 3 місяці. Зараз виховуємодитину. Я не скажу, що я добивсяякихосьразючихуспіхів у роботі, але у всякому разіце не можнапорівняти з тим, щобуло до цього. Все щепопереду і перспективи є.
– Ви хочетещо-небудьсказати людям, якідумаютьще, їхатичи не їхатисюди?
– Думати не вартодумати, кращеприїхати. Тому що, я не бачив таких аналогів.
– Ачим конкретно відрізняєтьсяклінікавідвсіхінших?
– Ось цейпідхідлікування. Звичайно, таких сеансів як тут немаєніде. Коли людинаприїжджаєсюди, вонапотрапляє в таку атмосферу, в якій: по-перше – їйхочетьсякинути і не повертатися до цього; а по-друге – воназможезакріпити все це, а не просто перекумарітися і знову все почати.
– Спасибі вам велике