Дмитро (37 років)

Ми батьки пацієнтки Запорізького центру з лікування наркозалежності доктора Василенко В.І. висловлюємо величезну подяку всім співробітникам клініки і просимо відмітити їх чудову роботу. Ми приїхали з іншої країни, пройшли через важкі емоційні випробування, почали втрачати здоров'я, втратили надію на одужання нашої доньки. Наркоманія звучала для нас як вирок.

У клініці колективом високопрофесійних лікарів-спеціалістів та медичним персоналом нашій дочці була надана ефективна медична та психологічна допомога, надана всіляка підтримка нам. Ми відчували шанобливе ставлення і увагу до наших проблем. У клініці створені необхідні побутові умови для комфортного проживання, забезпечено гарне харчування. Нашу доньку, і нас разом з нею повернули в нормальне повноцінне життя, з'явилася надія і впевненість у завтрашньому дні.

Спасибі від усієї душі, що у Вашому місті існує така клініка. Спасибі її співробітникам. Це одна з рідкісних лікувальних установ, яка дійсно може допомогти в такій страшній біді, як наркоманія.

З глибокою повагою, батьки пацієнтки клініки Василенко В.І.