Олексій (40 років)

Добрий день. Мене звати Олексій.  Хочу розказати вам свою історію лікування від наркотичної залежності в клініці Василенка. Я приїхав зі Львова сюди, тому що був залежним.  Про клініку розказав товариш, який лікувався тут, і вже не вживає наркотики більше року. Приїхав я сюди дуже важкий, тому що був залежний від хімічних наркотиків 7 років. За ці роки я перепробував майже всі види наркотичних засобів. В мене був абсцес внутрішній, температура висока, кумарило сильно, тому що доколовся вже до останнього. Але дивлячись на товариша свого зі Львова, який лікувався тут, я повірив, що і я вилікуюсь. Спочатку мені було важко, тому що я не розумів, куди потрапив. Перший тиждень я дуже хотів додому, тому що я психологічно не справлявся. Але дивлячись на лікарів, психологів, з яким бажанням і відношенням вони нас хочуть вилікувати, всі бажання повернутись додому в мене зникли. Після тижня я почав відвідувати всі фізіо-процедури, тому що не міг ходити перший тиждень. Фізіо-процедури мені знімали ломку, піднімали імунітет, ставили на ноги. З кожним днем мені ставало все краще, але їх треба відвідувати в комплексі і тоді буде результат. Це стосовно фізичного здоров’я. Але це не головне. На мій погляд, в клініці дуже сильно підібраний персонал, який проводить сеансі, тобто групи та гіпнотерапію. Після відвідування цих сеансів я чітко зрозумів, що я не наркоман, що я не все втратив в житті, мені допомогли зрозуміти, що тільки я сам зможу подолати цю хворобу. Також я сам дуже хотів скинути цей довгий і важкий тягар з себе. Мене навчили спокійніше, з розумінням, ставитись до проблем життєвих, а за останні роки була тільки одна – наркотики. Мене навчили бути сильним, незважаючи на все. Правильно себе вести, коли зустрінеш наркомана (друзів).

Дуже сильно я відчув страх смерті, думаючи про одноразове вживання наркотиків, це завдяки сеансам. Я взагалі спочатку думав, що попав в секту, але після першого сеансу я зрозумів і відчув, що присутня дуже могутня сила, яку я спочатку не міг відчути на 100%. З кожним днем відвідуючи групи, сеанси, я все більше хотів вилікуватись. І мій розум та характер душевний розуміли, яким я був сліпим всі ці роки. Вперше я відчув смак життя. Я дуже щасливий, що лікувався тут, до цього я пройшов багато різних центрів і клінік, і я запевняю, що тільки тут можна получити знання, енергію, правильний розум, правильну поведінку, характер, і внутрішню силу, яка буде допомагати тобі жити тверезо.

Я зрозумів, що треба слухати все, що говорять психологи, терапевти, психотерапевти. Не потрібно проявляти свій минулий наркоманський характер, якщо щось не подобається. Особливо потрібно уникати розмов про наркотики, в цій клініці вони не потрібні, тому що після лікування ми стаємо здоровими людьми!  Знаходячись тут, я чітко зрозумів, що повинен видавити ту наркоманську суть, яка була в мені. Приїхавши сюди, я пройшов на високому рівні обстеження, і терапевти швидко змогли поставити мене на ноги медикаментами. Я старався не пропускати всі процедури, тому що розумів, що від мене залежить моє лікування. Я дуже вдячний Богу і батькам, що потрапив сюди. Тут я знову народився. Мені подарували 2 шанс в житті. Я на старті додому і не хочеться їхати, але я впевнений у собі, і хочеться доказати всім, що я не наркоман.

Буде не легко, але я готовий.