Світлана (63 роки)

Дізнайтесь більше про те, в чому полягає метод лікування в наркологічному центрі лікаря Василенко в розділі "Лікування наркоманії".

 

– Розкажіть трохи про проблему вашої родини, з якою ви приїхали сюди.
– Проблема у мене була одна – Яніс. Мучилися давно. Знали про вашу клініку, але чомусь він не наважувався приїхати. Але потім до нього підійшов друг, який теж був тут 10-ть років тому. Вони поговорили, і Яніс вирішив приїхати. Ми приїхали.
– Проблема тривала майже 10-ть років, так?
– Так. А може і більше. Але він часом зупинявся, а потім знову починав.
– З якими почуттями ви їхали в центр?
– Чесно кажучи, я їхала з надією. Що у нас все буде добре. У той день, коли ми прилетіли і тільки перейшли поріг цієї клініки, я заспокоїлася. Не знаю, що зі мною сталося, але я заспокоїлася.
– Розкажіть трохи про ваших особисті враження, про сам процес лікування: як ви сприймали весь процес лікування; як ви спостерігали за сином, як він змінювався, якщо ви це помічали.
– Так, я спостерігала. Помітила я це після 2-3-х днів. Як у нього все змінювалося. Я залишилася задоволена від всього колективу. Ніколи не забуду цю клініку і всіх лікарів. Я дуже вдячна. Велике спасибі вам за все. Я буду завжди молитися за вас. Хорошого, щасливого Нового Року і здоров'я вам.
–    Дякуємо. Я теж бажаю від усієї душі, щоб ваш Новий Рік ви зустріли з радістю і щастям. І щоб у Яніса все було добре. Головне, що у нього все для цього є.
–    Спасибі вам велике.