Олеся (35 років)

– Розкажи, будь ласка, про себе і яка проблема тебе привела сюди.
– Я приїхала сюди, тому що у мене існує залежність від їжі. Особливо увечері. Я їм, не відчуваючи почуття голоду, у мене просто тягнеться рука до їжі, як до наркотику.
– З наркотиком ти нічого спільного не мала?
– Ні, з наркотиком немає. Але з психології, деякі дії схожі. За психологічним впливом. Пробувала сама, звичайно, коли є потужний психологічний стимул, виходило скидати вагу, потім знову розслаблюсь і набираю. Пропадає потужний стимул, і знову набираю вагу. І ось, я приїхала сюди. Ще останнім часом я по алкоголю «зайшла».
– Проблема переплітається чи ні?
– Так, коли вип'єш, їм більше. Тоді вже просто апетит є. А так, коли без алкоголю, то просто залежність.
– Тут були сеанси і для вирішення проблем з алкогольною залежністю, і для вирішення проблем з їжею. Які твої успіхи і в одному, і в другому?
– І в одному, і в другому все вийшло. До алкоголю у мене взагалі … як ніби ніколи не пробувала його раніше, навіть таке неприємне відчуття. Навіть якщо будуть якісь свята або в компанії, то абсолютно ніякого бажання вживати алкоголь. У плані алкоголю, думаю, що дуже добре допомагають вечірні групові сеанси, а що стосується їжі, то тут мені допоміг контакт очі в очі саме з Віталієм Івановичем безпосередньо в кімнаті. І навіть не петлі, не гіпноз, а саме просто дивилася контакт в очі. Всього один раз.
– Які успіхи у тебе по вазі? Скільки ти скинула?
– За вагою не можу сказати, тому що ваги механічні … завжди показують по-різному. А так люди помічають і кажуть, що скинула.
– А так у тебе цифри немає?
– Цифри немає.
– Не збавляти обертів.
– Так. Я зараз відчуваю, коли приїду додому … Тут просто теж обід, вечеря, сніданок і постійно в номері. А так приїду додому, то буде вже інший спосіб життя.
– Що ти можеш побажати людям, які будуть дивитися, які також мають проблеми з надмірною вагою і алкоголем.
– Все буде виходити, навіть якщо вам не вистачає власного стимулу. Треба просто бути залученим повністю в цю програму, на сеансах, дивитися Віталію Івановичу в очі, слухати його і всіх психологів, і психотерапевтів, ходити на кріосауни, на йогу. Краще все використовувати по-повній.
–  Дякуємо.