Детальніше про кодування в центрі Василенко

Детальніше про кодування в центрі Василенко

 

  • Кодування за допомогою спеціально виготовленої «полівалентної сироватки». По суті, це завершальний етап лікування. Процес підготовки та проведення кодування є потужним інформаційно-психотерапевтичним комплексом, що включає такі основні компоненти:

1. Визначення готовності до кодування. Воно проводиться у вигляді взяття консиліуму лікарів – фахівців (бригади психотерапевтів – реаніматологів), причому враховується як соматичний, так і психічний стан пацієнтів до моменту завершення лікування – його впевненість у своїй відмові від наркотичного способу життя, відсутність «шпарин», лазівок у свідомості для наркотиків в майбутньому, згода на кодування (і його терміни), стан серцево-судинної системи, рівень відновлення функцій печінки та інших внутрішніх органів, стан вищої нервової діяльності (обумовлений на ЕЕГ, ЕХО, РЕГ, КТМ та ін).

2. Розписка пацієнта у спеціальному бланку, в якому зазначено, що при введенні полівалентної сироватки пацієнт остаточно (на той термін, який визначений лікарем за згодою пацієнта) пориває з наркотиками, будучи попереджений, що при найменших дозах їх, прийнятих в організм після кодування, настане моментальна смерть або смертельні ускладнення через короткий проміжок часу. Причому це стосується будь-яких наркотиків (опіати, кокаїн, ефедрин, марихуана тощо).

3. Введення від 10,0 до 20,0 мл полівалентної сироватки, що відповідає термінам кодування від 3 -х до 6 -ти років. Кількість введеної сироватки залежить від ступеня психо-соматичної підготовленості пацієнта. Малі терміни кодування (до 1 року) використовуються тільки при недостатній психологічній підготовленості пацієнта або при соматичних протипоказаннях. Сама процедура введення сироватки і наступні дні її асиміляції в організмі також є потужним психотерапевтичним прийомом, тому що нерідко бувають побічні явища у вигляді психо-соматичних супутніх симптомів зорового та слухового обману, безсоння, які роз’яснюють пацієнтові, як «прояви залишків постнаркотичних шлаків в організмі», що в ще більшому ступені переконує його в дієвості введеного препарату, смертельної небезпеки зриву кодування в майбутньому.