Найнебезпечніший психоделік

Що таке Bromo-DragonFLY?

Bromo-DragonFLY – надзвичайно потужний, і тривалий по своїй дії, синтетичний психоделічний препарат із стимулюючим ефектом. Bromo-DragonFLY небезпечний тим, що рівень безпечного дозування варіюється вельми вузько. Активна доза наркотику перебуває в діапазоні сотні мікрограмів, перевищення якої навіть на кілька міліграм може призвести до токсичного отруєння і навіть летального результату. У 2009 році партія Bromo-DragonFLY була помилково продана як партія менш сильного наркотику 2C-B-FLY, що призвело до цілого ряду смертей і госпіталізацій.

Знайомство з Bromo-DragonFLY

 (1- (8-бромобензо [1,2-b; 4,5-b] -діфуран-4-іл) -2-іманопропан) [3], відомий як Bromo-DragonFLY або DOB-Dragonfly (бабка), є потужним галюциногеном тривалого впливу. Це один з найпотужніших не-ерголінових психоделіків. Перші випадки вживання людиною цього наркотику були зафіксовані в 2001 році. Bromo-DragonFLY є бензодіфурановим аналогом більш відомого психоделічного амфетаміну DOB.

Назва з’єднання є похідною від зовнішньої схожості молекулярної структури речовини з будовою тіла бабки.

Вживання

Bromo-DragonFLY поширений у вигляді порошку, розчинного в рідинах. Найчастіше він доступний у вигляді марок, але зустрічається також як таблетки.

Відомі різні реакції людини на різні зразки цієї хімічної сполуки. Є дві групи Bromo-DragonFLY, американського та європейського походження. Європейські зразки, як правило, могутніші та триваліші за дією, з дозами від 100 мкг, в той час як порогові дози американського Bromo-DragonFLY можуть бути вище 500мкг. Різниця в активній дозі між цими двома порціями може полягати в домішках.

Найбільш поширений метод вживання наркотику – пероральний. В дозах понад 1 мг можуть виникнути важкі ускладнення.

Дія

Як психоделічний амфетамін, Bromo-DragonFLY діє з галлюциногенним і стимулюючим ефектом. Різні дані повідомляють про тривалість дії в 36 годин після вживання. Оральне вживання наркотику зазвичай справляє повільний ефект, часто потрібно кілька годин для настання дії. На піку свого психоделічного ефекту, інтенсивність досвіду, як повідомляється, може посилюватися і зменшуватися непередбачувано. Людина перемикається між станами ясності та психоделічним тріпом безліч разів.

Повільний початок і коливальний характер дії може змусити деяких користувачів повторно спожити дозу, щоб підсилити ефект, через те, що вони можуть помилково вважати, що спочатку прийняли недостатню кількість. Враховуючи високий ризик, пов’язаний з передозуванням, застосування багаторазових доз Bromo-DragonFLY за один раз є надзвичайно небезпечною практикою.

 

Побічні ефекти та побічні реакції

В даний час існує не так багато емпіричних даних про побічні ефекти та побічну реакцію людини на вживання цього наркотика, а також про довгострокову шкоду здоров’ю і життю людини. Тим не менш, деякі з потенційних негативних наслідків включають:

 • Тривалі галюцинації і ейфорію
 • Відключення свідомості
 • Тривогу
 • Важке безсоння
 • Головний біль
 • Нудоту
 • Діарею
 • Пітливість
 • Напругу, тугість і скорочення м’язів
 • Сплутану свідомість
 • Зміни пам’яті
 • Маячню
 • Параноїдальні ідеї
 • Серцеву дистонію

Кожній людині необхідно пам’ятати, що подібні науково-дослідні хімічні речовини, експериментальні хімічні речовини не схвалені для вживання. Саме тому в даний час не вистачає даних про дійсний вплив наркотику Bromo-DragonFLY на організм та психічний стан людини.

Передозування та смерть

Принаймні, відомі три повідомлення про випадки смерті в результаті вживання Bromo-DragonFLY в Норвегії, Швеції та Данії. Крім того, відомий випадок, коли громадянину Швеції ампутували передню частину стопи і кілька пальців на одній руці після передозування наркотиком Bromo-DragonFLY. Мабуть, речовина виступила в якості сосудозвужуючого з пролонгованою дією, що призвело до некрозу і гангрени, яку пацієнт не лікував кілька тижнів після того, як сталося передозування. І це не одиничний випадок отруєння. Bromo-DragonFLY – високотоксичний наркотик.

Комбінації з Bromo-DragonFLY

Відомі летальні випадки у відношенні наступних комбінацій з наркотиком Bromo-DragonFLY:

 • Канабіс
 • Кетамін
 • LSD
 • 2C-B
 • Амфетаміни
 • Алпразолам
 • Кокаїн
 • Етанол

Бромо-Драгонфлай тріп

Цей відгук взято з сайту Erowid, де розповідається про смертельний випадок з 18 річним підлітком із США. Відгук про вживання бромодрагонфлай написала дівчина його старшого брата, яка вживала наркотик разом з молодими людьми.

3 жовтня 2009

“… Я зрозуміла, що щось не так, коли стала відчувати потужність наркотику. Джон ніколи не дав би мені початкову дозу такої сили. Я сподівалася, що дія відступить, але вона, навпаки, посилювалася до тих пір, поки я повністю не відірвалася від реальності. Я була в своїй кімнаті, ходила туди-сюди від ліжка до ванної кімнати. Джон зайшов перевірити як я, але я не могла витримати контакт з людиною. Він сказав, що Брайану дуже погано і пішов до нього. Важко було витримати світло, воно було дуже яскравим, те ж саме відбувалося і з закритими очима.

Мої коти лякали мене до смерті. Я просто хотіла, щоб це все закінчилося. Я вже хотіла попросити, щоб мене відвезли в лікарню, але подумала, що все це скоро закінчиться. Не закінчилось. Мені ставало все гірше. Незабаром я зрозуміла, як повзу по підлозі в усі напрямки, але мені здається, що я зовсім одна в цьому психоделічному всесвіті. І куди б я не намагалася повзти, я всюди застрявала. Цей всесвіт був дуже дивним…

… Зрештою, я відкинулася на спину і здалася. Я бачила обриси батька мого хлопця, який стояв наді мною і намагався допомогти мені, але незабаром всесвіт змусив його зникнути, щоб замінити його образом медбрата, який ставив мені крапельницю. Я відчувала, що всесвіт був задоволений всім цим …

… Наступне, що я пам’ятаю – я прокинулася в лікарні. Прив’язана до моніторів і катетерів. У мене ще тривали візуали, але вже не настільки сильні. Можу поклястися, лікарі вкололи мені снодійне, бо відчувала я себе дуже туманно. Я постійно засинала і прокидалася. В одне з таких «прокиданнь» медсестра сказала мені, що Джон у важкому стані, але вона нічого не сказала про Брайана. Потім я підслухала розмову медсестер і поліцейського. Вони говорили про трьох друзів. Один з них помер. Я сподівалася, що це не про мене, Джона і Брайана. Через кілька годин я дізналася, що говорили вони про нас.

Мене і Джона виписали з лікарні. Ми повернулися додому. Але будинок здавався мені неймовірно холодним. У нас є внутрішній дворик, тому весь день я дрімала там. Мені хотілося їсти, але мені було важко зайти в будинок, тому що мені здавалося, що там неймовірно холодно. Коли зайшло сонце, я більше не могла терпіти голод і зайшла в дім …

… Джон і Брайан були братами, і між ними був сильний зв’язок. Джону здавалося, що він втратив сина. Все це стало для нас дуже важким ударом.”