Азартні ігри можуть вбити вас швидше, ніж наркотики

Азартні ігри можуть вбити вас швидше, ніж наркотики або алкоголізм

Здавалося б, серед всіх руйнівних звичок у світі ігроманія є однією з «найм’якіших». Вона не впливає на печінку, на здоров’я ваших органів, не викликає нудоту. Це всього лише гроші.

Фрази такого роду ви можете собі говорити до того моменту, коли в пориві люті не жбурнете стілець об стіну.

У більшості випадків, інші залежності регулюються вашим тілом. Ви вживаєте стільки, скільки ваше тіло може вмістити. Азартних ігор ці обмеження не стосуються. Розмір фінансового розорення і збиток відіграє важливу роль. Показники самогубств серед ігроманів приголомшливо високі. Один з п’яти проблемних гравців намагається вбити себе. Депресія і тривога також широко поширені серед ігроманів. Причиною подібної поведінки є борги. Дослідження показали, що 110 самогубств на рік пов’язані з боргами. Більшість з таких самогубців – чоловіки середнього віку, які були одружені і мали роботу.

У нашому суспільстві жити без грошей набагато складніше, ніж жити без алкоголю. Якщо ви кинули пити або вживати наркотики, ви можете повернути своє життя, піти на роботу і бути зі своєю сім’єю. Людям дуже важко думати про життя і сім’ю, коли гральний борг виростає в два рази більше їх річного доходу. І дуже часто це штовхає на відчайдушні кроки.

Якщо Ви відчуваєте, що готові змінити ваше життя, зателефонуйте нам:

  • Москва +7 (495) 989-85-53,
  • Україна +38 (061) 764-42-32, +38 (061) 764-65-12.