Що потрібно знати всім?

Що потрібно знати всім?

Наркотики – речовини, після прийому яких, настає стан радісного сп’яніння, незвичайного щастя – ейфорія. Даний стан триває короткий час, поки наркотик знаходиться в крові. При систематичному прийомі наркотиків настає жорстка залежність, яка призводить до повного руйнування особистості та фізичного знищення. Переживаючи симптоми «наркотичної ломки» людина відчуває найжорстокішу депресію, що супроводжується безсонням, ломотою в суглобах, судомою, ознобом, серцебиттям. У цей момент наркоман готовий на що завгодно, аби добути грошей на нову «дозу» і зупинити «ломку». Ніякі заклики до совісті або заборони не допомагають: наркоман може вкрасти, продати, зрадити, піти на найтяжчі злочини зі страху нової «ломки» і майбутніх страждань.

 

Наркотики – проблема молоді, і це зрозуміло. У віці 13-19 років – вік тінейджерів, коли молоді люди особливо психічно уразливі. Вони шукають себе, їм цікаво все нове, незвичайне. У цей час вони створюють собі кумирів і намагаються бути схожими на них, іноді, переоцінюючи свої можливості. У сучасній реальності молодь росте в умовах навколишнього загального зла, стирання любові і відданості. У цьому віці молоді люди схильні до зайвої невротизації, неприйняттю реальності. За відсутності духовного стрижня і підтримки з боку близьких, виникає бажання спробувати наркотик, піти у світ фантазій (знайомі наркомани так заманливо описують стан «кайфу»). Молодь з нестійкою психікою і відсутньою системою цінностей швидко підпадають під їх вплив.

НЕ помиляйтеся!

Відомі наркотики природного походження (марихуана, гашиш, опіум, коноплі) і синтетичного (лікарські речовини психотропної групи). Наркомафія, отримуючи мільярдні доходи з обороту наркотиків, використовує весь свій вплив, щоб торгівля наркотиками тривала, а це означає, що під загрозою може опинитися будь-яка людина: школярі, студенти, молоді люди, які один раз оступившись, виявляються вже за межею життя і смерті.

Не потрібно себе обманювати, що є м’які та безпечні наркотики. Це звичайний рекламний хід тих, хто зацікавлений в їх просуванні і продажу. В даному випадку це питання часу та індивідуальних особливостей організму. Для одних звикання настає з першої дози, для інших – на другий, третій раз. Почавши зі слабких наркотиків, для кожного наркомана настає момент, коли він змушений переходити на більш жорсткі препарати – страх «ломки» змушує його зробити цей крок. Це те саме що «російська рулетка» – немає ніяких гарантій, що саме тобі пощастить. Не можна спробувати наркотик і залишитися осторонь. Поки ти не зробив цього кроку, ще є право вибору – потім тільки гниття, біль та смерть

Чому ми?

Наш центр реабілітації наркоманії існує 20 років. Це 20 років накопиченого досвіду, розроблених методик, спілкування з пацієнтами та їх рідними. Наш центр – команда професіоналів-однодумців, в основі роботи яких лежить два постулати:

                    НАРКОМАНІЯ – ВИЛІКОВНА

  ТИ МОЖЕШ ВИЇХАТИ З ЦЕНТРУ КОЛИШНІМ НАРКОМАНОМ