Підтримуюча терапія в лікуванні наркоманії

У Центрі Василенко впроваджують методику підтримуючої терапії

У Центрі Василенко впроваджують методику підтримуючої терапії

Що означає підтримуюча терапія при лікуванні наркоманії? У разі методу АА, це збори та групи протягом усього життя, спонсорство та інший зв’язок з колишніми і нинішніми наркоманами і алкоголіками. Однак у світлі головної концепції нашого центру – палити мости з наркоманським минулим – це неможливо. Проте, вихід із ситуації є. Протягом декількох років ми працювали над створенням онлайн кабінету, який зміг би стати якісним аналогом нашої наркологічної клініки, і ми домоглися більш ніж вдалого результату. Більше того, окрім онлайн лікування наркотичної залежності, тепер ми також можемо запропонувати курс підтримуючої терапії, так званий «Курс на закріплення лікування» для тих, хто вже був пацієнтом клініки доктора Василенко.

У чому ж суть курсу підтримуючої терапії при наркозалежності та алкоголізмі?

Після закінчення лікування ми настійно рекомендуємо через деякий час повернутися в клініку на закріплення лікування для того, щоб повторити та зміцнити той «психологічний блок», який закладається в несвідоме пацієнтів, що «наркотик – смерть». Для багатьох, особливо тих, хто живе в інших країнах, таке стаціонарне закріплення було незручним. Тепер же у них є можливість отримати всі послуги лікування наркозалежності та алкоголізму у себе вдома!

Буває так, що, коли пацієнти повертаються додому після лікування, через деякий час вони можуть відчувати, що є внутрішні коливання, що знову в душі може оселитися той «хробак». І тоді вони можуть звернутися до свого лікаря, психолога або терапевта, з яким вже знайомі, щоб отримати ту саму заповітну підтримку, пораду чи допомогу; подивитися сеанс; повторити медитацію на занятті йогою; поділитися тим, що накипіло. І все це пацієнти зможуть зробити, просто зайшовши в свій особистий кабінет на Hypnotary.net. У будь-який час можна буде записатися на консультацію по скайпу, електронній пошті або за телефоном.

 Послуги, які надає онлайн кабінет Hypnotary.net:

  • Консультації психолога
  • Консультації психотерапевта
  • Консультації нарколога
  • Сеанси стрес-шокової терапії
  • Йога
  • Медичні поради
  • Допомога та підтримка
  • Керівництво до подальших дій

Як довго може тривати курс підтримуючої терапії від Центру Василенко?

Ми пропонуємо цей курс нашим пацієнтам ще будучи в центрі. Вони можуть перевірити його ефективність. Після того, як вони виписуються, курс буде діяти протягом року, забезпечуючи пацієнту підтримку. Тим самим ми одночасно і не прив’язуємо пацієнта до стаціонару, і продовжуємо результат лікування, не даємо згаснути психологічному блоку. Свого роду це гарантія лікування.

Наша методика має на увазі повний відріз від минулого наркоманской життя, неповернення до цієї теми. Пацієнт повинен поставити хрест і перегорнути сторінку, почати життя з чистого аркуша! А наша бригада лікарів в онлайн кабінеті закріплення лікування стане «мудрим товаришем», який підкаже, підтримає і допоможе. І таким чином ми зможемо підтримувати зв’язок і спостерігати прогрес наших пацієнтів протягом цілого року!