Ми бачимо проблему!

Ми бачимо проблему!

Ми живемо в двадцять першому столітті. По тому, як у країні ставляться до хворих, людей похилого віку і дітей можна судити про цивілізованість держави та її духовність. Саме тому не можна закривати очі на існування такої проблеми як наркомани і наркоманія. Не можна лікувати наркоманію, усуваючи тільки фізичні симптоми цієї хвороби. Лікування наркозалежності має проходити комплексно: усунення як фізичної, так і психічної залежності. Ефективне лікування наркоманії, алкоголізму та інших видів залежностей у нашому центрі засноване на унікальних авторських методиках, використання яких дозволяє дійсно зняти психічну залежність і назавжди прибрати з пам’яті бажання вживати наркотик. Ти назавжди забудеш відчуття

ТЯГА ГВОЗДЬ ХРОБАК КАЙФ ПРИХОД НАРКОТИК ЧЕКАЄ

Використовуючи унікальний психологічний вплив, ти назавжди забудеш «кайф», пов’язаний з наркотиком або алкоголем, ти ніколи вже не згадаєш радість «приходу». Повністю знищивши наркоманське «Я», ти зможеш народитися для нового щасливого життя, де є сміх, де є рідні і близькі, де тебе люблять і ти потрібен.

 

Основний постулат наркологічної клініки:

Ти маєш реальну можливість виїхати з центру колишнім наркоманом!

Маючи за плечима величезний досвід, ми намагаємося бути гранично відвертими з пацієнтами та їх рідними. Якщо немає хоча б найменшого бажання лікуватися або лікування проводиться без згоди пацієнта – лікування наркоманії безперспективне, ми пропонуємо виїхати і повертаємо гроші.

Ми ставимо мету повернути суспільству здорову людину. Для нас не є предметом гордості кілька років чистоти наших пацієнтів. Той, хто стверджує, що «наркотик вміє чекати» чи «немає колишніх наркоманів», насправді зацікавлений в тому, щоб молодий хлопець або дівчина залишалися такими, приносячи йому свої гроші і все глибше занурюючи їх у безодню безвихідності, страху і приреченості.

Наркологічна клініка доктора Василенко В.І. допоможе подолати всі труднощі тим, хто готовий сказати собі:

     Я хочу жити,

                  я хочу бути здоровим,

                              я занадто молодий, щоб померти!

 

Працюємо на результат

Досвід і кваліфікація фахівців Центру, унікальна авторська методика, комплексний підхід до лікування наркоманії в стаціонарі, тепла домашня атмосфера, високий рівень сервісу дозволяє хворим впоратися з усіма етапами лікування і гарантовано отримати результати: повне позбавлення від наркотичної, алкогольної, ігрової та будь-якої іншої залежності.

Єдиною важливою умовою лікування в нашому центрі є щире бажання пацієнта позбутися назавжди від наркозалежності.

                                             Подумай!

                                  Ти повинен обрати життя!