Лікування ігроманії в центрі Василенко

Лікування ігроманії в центрі Василенко

Психотерапевтичний центр доктора Василенко В.І. пропонує принципово новий метод лікування ігроманії, заснований на комплексному підході до існуючої проблеми. За допомогою цього методу в процесі лікування вирішується завдання повної ліквідації у свідомості ігромана тяги до гри. Лікування проводиться в стаціонарі протягом 4-6 тижнів і включає кілька етапів. Поміщення хворого в стаціонар проводиться у супроводі і разом з близькими людьми. Хворі та супроводжуючі особи розміщуються в комфортних палатах, лікування в клініці проводиться в режимі відкритих дверей.

Першим кроком у лікуванні гемблінга є усвідомлення своєї залежності, визнання факту існування такої проблеми і бажання позбутися цієї залежності раз і назавжди. Наступним етапом є ліквідація психічної залежності психотерапевтичними методами. Центральним місцем у лікуванні ігроманії є потужний вплив на свідомість і підсвідомість пацієнта, створення психоенергетичного захисту та психокоррегування способу мислення і способу життя. Клініка має унікальну психотерапевтичну методику, центральне місце в якій займає гіпноз з зануренням в глибокі трансові стани відповідні 4 стадії – каталепсії. Сеанси проходять у наростаючій, що поступово призводить до почуття відрази, ненависті, агресії стосовно будь-якого виду гри.

Наступним кроком до одужання пацієнта є реабілітаційний період. У процесі реабілітації відбувається відновлення особистості хворого, включаючи групові заняття, гештальт- терапію, відеотерапію, подолання співзалежності, та ін. Основна ідея реабілітаційного періоду: живи тут так, як ти будеш жити вдома.

Ефективність лікування ігроманії за даним методом вражає: повна відсутність рецидивів в 85% випадків.

Існує відома фраза, що належить Шекспіру: «Все наше життя – гра ….». То не програвайте його бездарно!