Сотіріс (25 років)

– Розкажи трохи про себе.
– Мене звуть Сотіріс. Я приїхав з Греції. Мені 25 років. Був залежний від наркотиків з 13-ти років. Приїхав сюди, у вашу клініку, до Віталія Івановича. Пролікувався один місяц.
– Сотіріс, коли ти лікувався в нашій клініці перший раз?
– У 2011 році.
– З якими почуттями ти приїхав тоді, якщо ти пам'ятаєш.
– З початку все це було несподівано і незвично для мене. Не міг зрозуміти і усвідомити, що зі мною відбувається.
– Як проходило твоє лікування?
– Чистили кров, уколи, терапії. У мене були рани на руках … все це вилікували. Була проблема з головою – я втратив пам'ять. Були проблеми з печінкою – теж лікували.
– Кілька слів про психологічне лікування і про сеанси.
– Це дуже дієвий метод. Діє і на мізки, і на психіку, і на здоров'є, коли набирався сил.
– Тоді коли ти закінчував лікування і вже виїжджав від нас, яке було в тебе самопочуття, твій стан? З якими емоціями ти їхав додому?
– Перший тиждень і у мене були проблеми зі здоров'ям, а потім коли поїхав додому, були проблеми з настроєм. Коли виїжджав я відчував радість і надію. Все було в порядку. Були проблеми з психікою, перший час мене щось турбувало. Десь пів року я адоптувався.
– Ти казав, що коли приїхав додому, ти відразу переїхав. Розкажи трохи про це.
– За два тижні ми вирішили, що я покину це місце і моє оточення, всіх цих "друзів". Я поїхав на острів Родос. Там я знімаю квартиру, живу сам, весь побут на мені, все роблю сам – прання, прибирання … Працюю, сам все планую, займаюся музикою.
– Скільки вже часу минуло?
– 3 роки і 4 місяці пройшло.
– Як ти прожив ці 3 роки?
– Добре. Працюю, нові знайомі, нове коло спілкування, абсолютно нове життя. Зараз я живу.
– Ти приїхав до нас вдруге. Які твої цілі?
– Я хочу підстрахуватися, щоб бути впевненим у собі, що все йде за планом і я переміг, але мені ще потрібна допомога, щоб утриматися на цьому рівні.
– Щоб ти міг побажати хлопцям, які проходять реабілітацію?
– Я бажаю, щоб у них знайшлися сили, сила Волі; щоб вони перемогли; щоб вони пройшли всі процедури, які призначають лікарі; терпіння, старанності і успіхів. – Знайте, що на початку все дуже важко – тримати себе в руках, контролювати себе. Це інше життя, інша свідомість, все змінюється, але все одно потрібно розібратися.
– Важко, але можна перебороти! Так? Ти ж подолав !?
– Так.
– Дякую.