Анжела (42 роки)

Я дружина наркомана. Нарешті ми знайшли те лікування, яке необхідне для порятунку наркомана. У клініці Василенко працюють чудові фахівці, вони лікують головне не тільки тіло, але й душу. І моєму чоловікові вилікували цю душу, в якій була така каша! Він мені говорив, що не може ні з наркотиком, ні без нього. Він був у розпачі, він не знав, як жити тверезим, як вирішувати якісь проблеми.

Але Бог нам вказав дорогу в цей центр Василенко і врятував нашу сім'ю. Сергій змінювався щодня, в кращу сторону, він усвідомлював, що можна жити по-іншому, тверезо дивитися на речі! Бачити красу життя: природу, людей, навколишній світ. Він забував з кожним днем кайф від наркотику. Не треба було вигадувати, брехати для того, щоб жити як раніше. Він відчував легкість в душі і силу в розумі.

Я щаслива, що ми вилікувалися, потрібно багато чого встигнути зробити і багато надолужити, тому було багато втрачених моментів. Свідомість і розум змінюються, і це реально вірно, тільки потрібно дуже захотіти, і тобі допоможуть вилікувати душу і розум від бруду. Головне – потрібно починати з віри !!! І тобі допоможуть, підтримають.

Спасибі всьому персоналу за доброту, за розуміння. Всім щастя і здоров'я.