Микита (30 років)

Добрий день, Віталій Іванович, і день добрий всьому колективу клініки імені Василенко! Хочеться від душі подякувати Вам за виконану важку роботу. Я став людиною повноцінною, адекватною, яка вміє цінувати і любити. І все це без наркотиків!

Місяць тому я їхав сюди з почуттям недовіри, побоювання і навіть трохи іронії. Але, приїхавши, що сильно впало в очі – відношення, теплота і турбота.

Приїхав я в липні 2014 року в тяжкуватому стані. Вживав наркотичні засоби більше 6 років: опіум, трамадол, амфетамін, кокаїн, метадон. Спочатку зривався неодноразово, хотів навіть поїхати додому, потім зупинявся, розуміючи до чого йду. Все моє одужання проходило дуже болісно, але з кожним днем самопочуття ставало трохи кращім, голова яснішою, кожен день думав про старе життя, і про майбутнє. З одужанням прийшла переоцінка життєвих цінностей, перестановка пріоритетів. Загалом, весь світогляд кардинально змінився.

Зараз у мене є робота, сім'я, а головне – бажання жити без наркотиків, без колишніх товаришів. Я щасливий! Їду звідси в піднятому настрої, їду в нове життя!

Шановний Віталій Іванович, Олег Васильович, Сергій Вікторович, Сергій Степанович, Ніна Володимирівна, Дмитро Миколайович, Олена Олексіївна і Галина Олексіївна, Михайло Євгенович, Ольга Петрівна, Олег Олександрович і весь колектив клініки, так хочеться нікого не забути, тому що Ви здійснюєте колосальну працю! Ви повертаєте людей до нормального життя. Я і моя сім'я від душі Вам вдячні за моє повернення. Дай Бог Вам міцного здоров'я і довгих років життя!