Галина (55 років)

Сьогодні 1 вересня 2014. Один з моїх онуків пішов у перший клас. А мій син Павло вступив в новий етап свого життя, як першокласник, по-новому почав пізнавати своє життя і сприймати його. Він все починає з великої літери «А».

Я сама – колишній лікар-нарколог, яка допомагала хворим на хронічний алкоголізм і наркоманію починати життя по-новому. Я багато розповідала своєму сину-підлітку про наслідки вживання наркотичних речовин, і ніколи не думала, що він почне їх вживати. І навіть, коли вже бачила в ньому клінічні прояви вживання наркотичного зілля, все ще не могла повірити, що мій син став наркозалежним. Не хотів зізнаватися мені, що він вживає, але настала та хвилина, коли від нього відвернулися всі, і тоді він прийшов до нас, до своєї сім'ї, просити про допомогу, про його порятунок. За цей час він втратив роботу, майже втратив свою сім'ю, почав виносити з дому речі, здавати їх в ломбард. І тоді ми йому запропонували лікування в клініці доктора Василенко.

Твердо і впевнено всі дні перебування в клініці мій син йшов до одужання. Подолав фізичну залежність, а потім і психологічну. Терапія в клініці проводиться комплексна: медикаментозна, найбільшу увагу приділяють психотерапії, застосовуються нетрадиційні методи лікування.

Психотерапія проводиться як індивідуальна, так і групова. І от на запитання до сина: «як ти себе почуваєш?», Він відповів мені: «я не можу згадати прихід на введення наркотичної речовини.» А це дуже важливо, на рівні підсвідомості стерлася психологічна залежність.

Я у свого сина побачила ті риси характеру, які у нього були до виникнення його хвороби: турбота про своїх близьких, любов до всіх нас, розуміння і співчуття, повага, він став таким чесним, як і був, він будує плани на майбутнє …

Я вдячна директору клініки Василенко Віталію Івановичу за те, що він створив таку клініку, за той колектив, який працює разом з ним – це доктори, медсестри, молодші медичні працівники. Низький вам, материнський уклін за те, що мій син народився знову, за ваш професіоналізм, за вашу увагу і турботу, за те, що ви допомагаєте не тільки наркохворим, але і співзалежним родичам. Після спілкування з вами, по-іншому сприймаєш проблему і віриш в те, що настає не "ремісія", а повне одужання.

Мій син після лікування у вашій клініці твердо стоїть на землі, і я знаю, завдяки вашій праці, майбутнє його буде без наркотиків.