Лілія (53 роки)

Я, мама пацієнта клініки доктора Василенко, хочу поділитися своїми переживаннями. Всі батьки люблять своїх дітей і хочуть бачити їх здоровими, щасливими, шанованими, успішними і коханими. Але всі надії зруйнувались, коли в нашому житті з'явився "наркотик".

Мій син приїхав в центр дуже слабким, цей "монстр" просто загнав його в кут. Для мене це було велике горе, не хотілося жити.

Так вийшло, що перш, ніж прийняти рішення лікуватися, він пройшов непростий шлях …

Була в'язниця, було багато безуспішних спроб вилікуватися, але наркотик не відпускав.

Коли ми через інтернет знайшли ваш центр, запропонували йому лікуватися, мій син відразу погодився: "Я згоден, втомився так жити!"

В клініці ми пробули 35 днів. Здоров'я було підірване, і у нього на четвертий день миттєво розвинулася двостороння пневмонія з починаючим набряком легенів, він ледь не помер. Спасибі, нас врятували і життя дало черговий шанс – "живи!"

І так, потихеньку, день за днем, завдяки роботі психотерапевтів, психологів, терапевтів, ми стали жити заново.

Син змінився, він став спокійніше, усміхнений, очі стали "добрими і теплими", він став спати без таблеток, його думки змінилися.

Я теж змінююся, мене цьому навчили і тому не буду заважати синові стати самостійним, вірю, що так і буде. Він вилікувався, він здоровий, і ніколи не повернеться до минулого життя.

Велике спасибі всім співробітникам центру, ви просто великі молодці, професіонали своєї справи!

Шановний Віталій Івановичу! Дякую за те, що Ви є, що змогли зробити те, що раніше нікому не вдавалося.

Велике людське дякую!