Володимир (30 років)

Доброго дня,

Мене звати Володимир, мені 30 років. У минулому я був наркозалежною людиною, якщо звичайно мене можна було назвати людиною. З 13 років я вживав всілякі речовини, що змінюють свідомість, починаючи з алкоголю, закінчуючи метадоном. Я став чорною плямою на репутації своїх рідних і близьких. Через наркотик я втратив хорошу перспективну роботу, втратив здоров'я, друзів і т.д. На заміну отримав судимості, продажне оточення, постійну тривогу, смуток і злість. Я одружився з ширкою, а моїм кращим другом став егоїзм.

Починаючи з 25 років я вирішив щось змінити у своєму житті. І тут почалась нескінченна кількість наркологів, детокс, ребцентрів, попів, дідок, бабок, цілителів … але ніщо і нічого не могло мене зупинити.

Всі мої дні народження, нові роки й інші свята проходили в клініках і центрах. 2 місяці тому я був упевнений в тому, що я так і закінчу життя під кайфом від якоїсь інфекційної хвороби або чергового передозування. Я вважав себе кінченим.

Потрапивши в Запоріжжі в клініку Віталія Івановича я був дуже здивований. Перше, що мене вразило – це відношення всього персоналу до пацієнтів. Настільки добрих і ввічливих людей в подібних закладах я не зустрічав ніколи. Рівень професіоналізму цих людей, на мій погляд, повинен бути еталоном для наслідування. За якихось 5 днів мені повернули хороший фізичний стан. На 7-10 день у мене запрацювала на повну голова. Тут, і тільки тут нарешті заглушили і позбавили мене від цього «вічного поклику», що кликав мене незрозуміло куди, навіщо і чому. Я маю на увазі тягу. На сьогоднішній день я не пам'ятаю ні приходу, ні кайфу, а розмови про наркотики або алкоголь викликають у мене роздратування, відразу і жалість.

Користуючись моментом хочу всім порекомендувати клініку Василенко В. І.

P.S. ВЕЛИКЕ ВАМ ВСІМ СПАСИБІ ЗА ЖИТТЯ!