Андрій та Віктор (26 років)

Андрій

Я вирішив раз і назавжди зав'язати з наркотиками. Мені 26 років. У 2008 році в перший раз спробував наркотик (опіум)??. У 2011 р. потрапив до реабілітаційного центру «Косачівка», через 4 місяці я втік і знов почав вживати. Реабілітацією це назвати складно, постійне побиття, приниження. Будучи там я постійно брехав сам собі, що більше ніколи в житті не уколюсь.

Про центр Василенко я дізнався від свого брата. Буквально за місяць тут я переоцінив все своє життя. Зараз я відчуваю себе вільною людиною, у якої є право вибирати як жити далі. У мене є мета і є за що боротися.

 

Віктор

Мій син пройшов лікування від наркозалежності в клініці Василенко В. І. Я, батько, дуже задоволений лікуванням в клініці. Психотерапевти і психологи кваліфіковано роз'яснили мені про порушення психіки сина після вживання ним наркотиків, як мені поводитися, як розмовляти з ним після лікування.

Лікар-терапевт допоміг нам із сином у лікуванні його печінки, шлунка, про що говорять хороші результати після досліджень.

Весь персонал клініки доброзичливий, привітний, допомагали синові в лікуванні. Я вдячний лікарю Віталію Івановичу Василенко, який з розумінням поставився до мого горя. Я думаю, що мій син поставиться з розумінням до всіх рекомендацій лікарів. Хочу побажати всьому колективу клініки нових технологій в лікуванні своїх пацієнтів. Висловлюю величезну подяку всім!

З повагою, Роскидайло В.В.