Микола (54 роки)

– Доброго дня, мене звати Микола. Я приїхав з Донецької області, місто Селідово. Тут перебуваю з приводу лікування від опіатів. Справа у тому, що тридцять років я був в системі. Де тільки не був і де тільки не лікувався, куди тільки не їздив. Ніхто мені не допоміг, окрім клініки доктора Василенко Віталія Івановича. Це 100% одужання, тільки вам треба самим захотіти це зробити. Будь-яка людина, незалежно який наркотик приймала, може вилікуватися. Я із тридцятирічним стажем сюди приїхав, і тут дійсно вилікувався. Не просто ломку зняв, не просто дозу збив, а саме вилікувався. Ніде більше такого лікування немає. Якщо є у кого бажання, будь ласка, приїжджайте, тут вам допоможуть.

– Миколе, розкажи, будь ласка, історію. Перший раз ти до нас потрапив сім років тому. В якому стані ти був? Як все це відбувалося? Ну і потім як твоє життя проходило?
– Справа у тому, що мене привезли. Я не сам приїхав. Мене Віталій Іванович навіть не хотів брати. У мене доза була 60-70 кубів і я весь був у абсцесах. За двадцять одні день я вийшов звідси зовсім нормальною людиною, яка може радіти своій родині, своїм дітям. Я не можу передати словами, що в цьому центрі роблять з людьми. Ви повинні спробувати і тут вилікують цю хворобу.

– Миколе, до надходження до нас, у тебе за плечима багато різних центрів?
– Дуже багато. Де я тільки не був. Я дуже багато разів лікувався – і в Києві, і в Донецьку. Величезні гроші платили, але ніде мені не допомогли, мені просто знімали ломку. Це найбільше досягнення, яке було. Тобто я знову приїжджав додому і знову все повторювалося, в голові все сиділо. У цьому центрі дійсно прибирають тягу з голови. Де це ще можливо зробити? Такого ніде більше немає.

– Миколе, скажи, будь ласка, сім років тому ти пролікувався і все було добре.
– Все було відмінно.

– І що сталося?
– Я потрапив до лікарні. У мене дуже сильно захворіли нирки. Мене поклали у лікарню. А у нас містечко невелике, і медицина слабенька. Мені ні чим не могли зняти біль. Тоді вони мені почали давати препарат, який називається Налбуфин. Я пролежав там два тижні і кожен день мені його давали. Коли я виписався, я відчував, що я вже залежний. І з цього все знову почалося.

– І скільки ти пробув у залежності?
– Пів року.

– І вирішив звернутися до нас.
– Звичайно, це дійсно реальний для мене шанс. Тут людей повертають у життя, їм дарують життя.

– Що за цей період, поки ти тут, з тобою сталося?
– Я думаю це видно і так. Я нормальна людина. Я здоровий не просто фізично, я здоровий головою. Мені дійсно прибрали всі цю гидоту з голови.

– Тобто проблема вирішилася.
– Так. Тут допомагають незалежно скільки чоловік проколовся і що він приймав. Не в цьому справа. Справа в центрі, саме в цій методиці. Звертайтеся, хлопці. Це я вам говорю від душі. Тут вам допоможуть.

– Миколе, що б ти побажав хлопцям, які будуть читати твоє інтерв'ю?
– Єдине, що я хочу сказати, що треба тільки захотіти. Все інше вам дадуть тут, у цьому центрі. Головне бажання.

– Велике спасибі.
– Дякую вам.