Олександр та його батько (27 років)

– Я приїжджаю сюди з сином вже вдруге. Перший раз було кодування на рік. Цей рік син нічого не вживав. Відразу ж треба кодуватися і від алкоголю. Алкоголь, на мою думку, і так як вийшло у нас, це великий збудник для наркотику. Почалося з пива, Red Bull'а, а потім знову все повернулося. Минуло півроку, ми зрозуміли, що потрібно їхати назад в центр. На цей раз, знову пройшли повний курс лікування, кодування від алкоголю та кодування від наркотиків. Хто сумнівається, хлопці, алкоголь потрібно забирати відразу ж. Я дивлюся по своєму синові, збудником для подальшого продовження вживання наркотиків або пігулок, завжди є алкоголь. Нервові ситуації, сімейні колотнечі, різні ситуації бувають. Тільки алкоголь з'явився, людина розслабилася, кожен думає: «Я ж зміг рік цього не робити. Один-два рази не в рахунок »- це самообман. Все повернеться. Хлопці, що я хочу сказати, не хочу говорити хвалебних од, але кращого центру я не бачив. Я був тільки тут і наслухався про стільки різних центрів … І хлопці, і дорослі, і літні… І жінки, і мами… Мені здається, краще центру немає, як за умовами життя, так з лікування та відношенню до пацієнтів. Тут всі живуть на рівних. Немає жодних хтось вище, хтось нижче, людина відчуває себе розкутим. Все що в душі наболіло, все треба розповідати лікарям, вони всіляко допоможуть – поговорять у коридорі, на кухні, на заняттях, де б ти не був. Усі намагаються зробити як краще. Велике спасибі центру!
– Велике спасибі. Я хочу запитати Сашу. З яким настроєм ти їдеш додому?
– Я у відмінному настрої, відчуваю себе бадьоро. Думок немає … як там кажуть, що можна приїхати і чимось вирізати цю капсулу, такого в думках немає. Їду зі спокійною душею.
– Думки про наркотики немає. А про що думки?
– Як приїду додому, треба влаштовувати своє життя, тверезо жити і досягати своїх цілей, яких не досяг при наркотику.
– Зрозуміло. Що б ти хотів побажати тим хлопцям, які проходитимуть у нас курс лікування та реабілітації?
– Бажаю, щоб ви, пацани, вилікувалися, щоб не зривалися в перші дні, як деякі приїжджають, тиждень кумар збивають і виїжджають. Тут немає нічого страшного. Все має бути нормально. Я думаю, що всі одужають і все буде добре.
– Добре! Спасибі.