Варвара (49 років)

Ми, батьки пацієнта, що страждає наркологічної залежністю, які приїхали на лікування в Запорізький Центр Василенко Віталія Івановича, як і інші батьки з різних куточків землі: України, Росії, Грузії, Дагестану, Греції, Кіпру, Німеччини, глибоко вдячні всьому колективу співробітників цього центру за благородну і дуже важку працю з порятунку наших рідних і близьких.

У наш дуже важкий час, коли весь Світ відчуває наслідки кризи, цей Центр знайшов можливість створити цю унікальну установу з єдиною у Світі методикою лікування і реабілітації наркозалежних людей, коли все суспільство від них відвернулося і вважає «ізгоями». А тут, у Центрі, пацієнтів знову повертають до повноцінного життя, і вони набувають впевненості у завтрашньому дні та віри в себе.

З першого моменту знаходження в Центрі ставлення до пацієнтів шанобливе, довірче та дружелюбне. Оцінюючи високі професійні якості співробітників, ми хочемо відзначити їх батьківську турботу про кожного окремого пацієнта. У клініці здійснюється повноцінне і всебічне лікування як традиційними, так і нетрадиційними методами, які в сукупності дають унікальні результати.

 

Величезне людське спасибі Віталію Івановичу Василенко, що він зміг зібрати в стінах цієї клініки висококваліфікованих і професійних співробітників.

Сердечно дякуємо всьому чудовому колективу і персоналу цієї установи за унікальне зцілення наших близьких. Кожному з них глибока вдячність і побажання успіхів у подальшій роботі.

Хотілося б, щоб на державному рівні виявлялося всебічне сприяння в розвитку і розширенні цього унікального Центру, аналога якому немає в Світі.