Лора (43 роки)

Добрий день всім пацієнтам та персоналу центру доктора Василенко. Напишу особисті відгуки про лікування мого сина. Ми приїхали 2 червня 2014 і перебували тут до 29 червня. З самого першого дня нас оточили увагою і турботою. Персонал дуже ввічливий, жодного натяку на те, що син має статус морально не такого, як усі. Кругом чистота і порядок. Весь процес лікування налагоджений і продуманий до дрібниць. З перших хвилин у сина змінювався настрій в хорошу сторону, почав посміхатися, природно сміятися, посвітлів на обличчі, а то був кольору асфальту, з'явився апетит.

Годують, до речі, дуже смачно. Особливо хочеться зупинити увагу на всіх видах медичних процедур. Син їх всі відвідував із задоволенням. А заняття з психологами та психотерапевтами давали стільки емоцій хороших на все навколо нього!

Але найважливіші сеанси, які проходили в 20.00, звідти син приходив просто іншою людиною. Обійме, поцілує, притулиться, як у дитинстві зі словами: «Прости мене, мамо!» Це дорогого коштує.

Ми повірили і віримо в метод лікування доктора Василенко Віталія Івановича. Дай Бог йому здоров'я і сил, які він віддає, рятуючи наших дітей!!!

З повагою,