Олександр (38 років)

– Представтесь, будь ласка.

– Мене звуть Шевченко Олександр, мені 38 років. Рік тому я приїхав сюди з великою наркоманською залежністю та пролікувався. За цей рік я забув, що таке наркотик. У мене все вийшло, до мене повернулася сім'я, я відновився на роботі. У мене хороша робота. У мене все добре.

  – Я знаю, що в тебе з донькою класні відносини. Так?         

– Так, чудові стосунки у мене в родині, з донькою – все просто супер. Я не бачу зараз абсолютно ніякого іншого життя, крім моєї родини, роботи і своїх близьких. Повернулися всі близькі, тобто все налагодилося, все добре. Чому я приїхав сюди знову? У мене закінчилося моє кодування на алкоголь, я навіть знову спробував алкоголь, ніяких проблем не було, але я прекрасно розумію, що мені це не потрібно і приїхав пройти кілька сеансів та закодуватися знову.

– Тобто я зрозумів, що за цей короткий час ти відчув, що можеш знову скотитися до алкоголю?

– Звичайно. Можна втратити все, що є, дуже швидко, навіть можеш і не помітити. Навіщо? Краще відразу звернутися до фахівців.

  – Тобто я правильно тебе зрозумів, ти вважаєш, якщо людина кололася, тоді їй треба закодуватися і від алкоголю?

– 100%. Тому що алкоголь – це найсильніший дурман. Людина не розуміє нічого, коли п'яна. Тут така тонка грань. Раз – побіг і вколовся. В нетверезому стані людина не розуміє, що вона робить. Рік як я не вживаю наркотик, я вважаю, що це дуже мало, і я це чудово розумію. Краще підшити.

У мене все добре. Радий, щасливий і дуже вдячний всім лікарям, всьому персоналу, Віталію Івановичу, Ользі Петрівні, Олегу Васильовичу – ці люди дійсно допомогли мені.