Дмитро (27 років)

Перебував чотири роки в кошмарному пеклі під назвою наркотик. Лікувався три рази. Невдало. Знімав ломки і знижував дозу. Але в голові нічого не змінювалося. Пробувши щонайбільше з цих трьох разів без наркотику чотири місяці, починав я знову влазити в це «лайно».

Вже зневірившись на повне лікування, я за порадою лікаря, при великому бажанні позбутися тяги (залежності) до наркотику приїхав до Запоріжжя на лікування, і як вважаю зараз, не дарма, мені просто пощастило, що я потрапив на лікування до Віталія Івановича.

Досі ясно пам'ятаю першу зустріч, коли Ви сказали і пообіцяли мені допомогти «вибити» тягу з голови. Для мене Ви – людина, яка дала мені нове життя, що вселила в мене надію, впевненість, що розкрила мої очі на цей прекрасний світ, де можна жити і насолоджуватися життям у всій його красі.

Згадуючи своє старе життя – життя наркомана, мене з жахом охоплює тремтіння. Перед очима бачу свою улюблену маму і сестру. Скільки я заподіяв їм душевного та серцевого болю, відомо тільки мені й Богу! Я ніколи раніше не вірив у те, що людина може заново народитися. І тим більше, не міг подумати, що це станеться зі мною, і, до того ж, за таких обставин. Тепер можу сміливо сказати: «Я побачив світ по-іншому: у нових фарбах, в нових відчуттях, вже давно забутих почуттях».