Любов (60 років)

Я і мій син Олександр, лікувалися від наркоманії у Вашому центрі Василенко Віталія Івановича з 28 жовтня по 08 грудня 2013 року. Ми з Черкас. Про Ваш центр ми дізналися в нашому місті від лікаря-нарколога. Перший раз ми лікувалися у вас в 2009 році, у мене були великі сподывання на те, що мій син видужає, але виявилося, що він лікувався для мами, а не для себе. Він не закодувався, не поставився до лікування серйозно тоді. Зараз я вірю, що мій син здоровий, і що у нього все буде добре, він сам зрозумів, що іншого шляху немає.

Дуже дякую Віталію Івановичу за те, що створив такий колектив працівників, чуйних, добрих, працьовитих, які мають таке терпіння до таких хворих. Я ніде не зустрічала такого ставлення і до батьків, і до хворих. Лікування мого сина було довгим, важким, з перешкодами, але він дуже старався, не пропускав процедури, заняття, сеанси, малювання, танці, навіть караоке. Я – щаслива мама! І його сім'я теж!

Хочу сказати, що ні словами, ні на папері не можна виразити ту велику подяку всім: Віталію Івановичу, Ользі Петрівні, Дмитру Миколайовичу, Михайлу Євгеновичу, Олегу Васильовичу, Сергію Миколайовичу, Сергію Вікторовичу, Олені і Галині Олексіївні, Олегу Олександровичу, Ользі Борисівні, Анжелі Володимирівні, Наталії Анатоліївні. Ольга Петрівна для мене – свята жінка. Мені вже 60, і моє здоров'я потребує уваги. Вона мене лікувала і навіть у свій вихідний цікавилася моїм самопочуттям.

Спасибі велике всім!

Тепер про умови: вони відмінні, завжди тепло, чисто, гаряча вода без перебою.

Про харчування: все нам подобалося, все смачно.

Спасибі Людмилі Миколаївні, Ірині, Любові, Ользі, Тамарі.

З повагою, Л. І.