Олександра (56 років)

– Я хочу сказати, що до Віталія Івановича ми хотіли приїхати давно. Тобто це була блакитна мрія. В Інтернеті є все ці ролики, ми переглянули кілька разів, а я так взагалі багато. І сина готувала. Ми люди віруючі. Син був у монастирі, ми чекали цього моменту, що ми приїдемо сюди. Дуже сподобалось. Дуже, дуже і ще раз дуже. Дай Боже здоров'я всій команді, яка працює. Тому що я така наївна, я думала, що я приїду до Віталія Івановича, і він буде тут навколо мене колядувати. Виявляється, тут працює така згуртована команда, де ні одна ланка не може випасти в цій роботі. Кожен робить свою роботу дуже професійно, чітко. Дай їм Бог здоров'я. Дуже сподобалось. Якщо можна було, тут за цей час я ще б і працювала, настільки все дуже добре і дуже злагоджено.

– Добре, спасибі вам за ці слова. А можете докладніше розповісти, як ваші почуття змінювалися? З якими ви почуттями приїхали, і які зараз перед від'їздом вже?

– Тут дуже багато зроблено не тільки для хворих наших дітей, а й для батьків, тому що автоматично ми також хворі. Психічно, нервова система – все вже настільки розхитане. І перший тиждень, звичайно, зібралися всі батьки на перших сеансах, всі відразу плакали, у кожного, майже одна і та ж біда, одні і ті ж сльози. Ніхто нікого не соромився, відкрито, всі чесно говорили, як у всіх це болить, наскільки це важко. Працювали психологи, працювали дуже багато. Навіть такі сеанси, про які я ніколи не знала і не чула. Не могла подумати, що зі мною це станеться і дійсно, це було. Якщо це було щастя на сеансі – це було щастя, якщо прийшов час виплакатися, так, я виплакалася сильно. Зараз полегшення. Тут дійсно не тільки діти наші вилікувалися, вилікувалися і батьки, і ті, хто поруч переживав все це. І посміхаєшся, і їдеш щаслива, і як то кажуть, обов'язково до церкви – свічку за здравіє всієї команди, яка тут працює. Дай їм Бог здоров'я. Дуже добре. У моєму місті немає таких психологів, щоб я так могла сказати, що це дійсно психолог або психотерапевт мене вислухав, мені допоміг, якісь сеанси. Цього соромишся в своєму місті і не знаєш куди йти, а тут комплексно допомогли і мамі, і синові.