Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Сергій

38 років

м. Київ

Сергій був на лікуванні в 2012 році. З тих пір його життя кардинально змінилося. Він став багато працювати, переставав спілкуватися з попереднім кругом знайомих. Через пів року після лікування він отримав серйозне підвищення на роботі. Его життя почало налагоджуватись. Щасливий він, щаслива його сім'я. Тепер мама може видихнути з полегшенням.

Руслан

41 рік

Україна, Харків

Неодноразово Руслан проходив наркологічну реабілітацію, однак все одно зривався. Найдовша ремісія тривала 5 місяців. Ускладнювало завдання лікування наркозалежності також те, що у Руслана була й ігрова залежність. Він не міг пройти повз автомати.

Олена

46 років

Україна, м. Суми

10 років мати бореться із залежністю сина від таблетованих наркотиків. Але все було безрезультатно. Її дитина гинула у неї на очах. Центр Василенко став для них останньою надією. Попередні центри та клініки не допомогли позбутися залежності.

Ніна

78 років

Україна, м. Дніпро

Онук Ніни Володимирівни серйозно захопився таким наркотиком, як амфетамін. Про цю проблему вона ні з ким не могла поговорити. Подивившись по телевізору передачу «Ало, лікарю!» З Віталієм Івановичем, вона негайно звернулася в центр за допомогою. Навіть залежний погодився, щоб йому допомогли.

Василь

36 років

Україна, м. Маріуполь

Пацієнт з Маріуполя розповідає, як лікування в клініці Василенко змінила його. Він сам не очікував такого грандіозного результату від минулої реабілітації в нашій клініці. Цей хлопець перетворився...