Реабілітація алкозалежних в Запоріжжі

Проходження курсу лікування від алкоголізму в клініці не може вважатися гарантією повного одужання. Як показує практика, часто алкоголіки знову повертаються до своєї згубної звички, варто їм знову опинитися в звичних для себе умовах. Саме тому так важливо пройти курс реабілітації алкоголіків, під час якого фахівці допоможуть людині знову повернутися в суспільство.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Особливості реабілітації алкозалежних

Реабілітація є складним і тривалим процесом, що вимагає взаємодії пацієнта з фахівцями на всіх етапах. Програма спрямована на відновлення втрачених соціальних зв’язків і професійних навичок, усунення наслідків зловживання спиртними напоями. Її основним завданням є попередження рецидиву в майбутньому.

Реабілітація алкоголіків в Україні триває від 6 до 12 місяців. Але важливо розуміти, що вона не може бути примусовою. Тому основним завданням психологів, які будуть працювати з пацієнтом, є мотивація його на проходження повного курсу. Тільки в такому випадку можна бути впевненим, що після виходу з клініки людина не стане знову зловживати алкоголем.

Основними цілями реабілітації при алкогольної залежності є:

 • відновлення психологічного стану пацієнта;
 • формування у алкоголіка особистісних та соціальних характеристик;
 • адаптація до життя в соціумі.
Як проходить реабілітація алкоголіків?

Процес реабілітації при алкоголізмі складається з декількох етапів:

 1. Підготовчий. Він триває кілька тижнів. В цей час з алкоголіком і його родичами працюють психологи, які пояснюють важливість проведених занять і мотивують пацієнта на успішне проходження реабілітації.
 2. Медичний. Він займає близько 1 тижня. Завдання фахівців полягає у відновленні нормальної роботи організму пацієнта, який постраждав від негативного впливу алкоголю. Залежному призначають курс медикаментозної терапії.
 3. Психологічна адаптація. З пацієнтом працює психолог, який може визначити причину пристрасті людини до алкоголю. Після цього він формує в алкоголіка відразу до спиртного на психологічному рівні та мотивує його на лікування. Важливо, щоб пацієнт самостійно усвідомив шкоду алкоголю.
 4. Соціальна адаптація. Після повернення в соціум пацієнт повинен вміти самостійно справлятися з усіма проблемами і негараздами, які можуть його чекати. Також він повинен навчитися спілкуватися з іншими людьми. Для цього використовують групові заняття, трудотерапію, фізичну реабілітацію. Тривалість цього етапу може досягати 4 місяців.
 5. Постреабілітаційний супровід. Після виходу з клініки реабілітації алкоголіків пацієнт може розраховувати на допомогу і підтримку фахівців на ранніх етапах.
Вартість реабілітації

Ціна курсу реабілітації в клініці залежить від декількох факторів. Повну вартість розраховують для кожного пацієнта індивідуально. При цьому враховуються такі критерії, як використовувані програми реабілітації, тривалість перебування в клініці й т. д.

Лікуванням та реабілітацією алкоголіків в Запоріжжі займається клініка доктора Василенка. Тут працюють досвідчені фахівці, які використовуються ефективні методики. Відгуки тих, хто вже звертався в клініку, доводять високу результативність.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися алкоголізму

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання