Реабілітація алкозалежних в Черкасах

Реабілітація алкозалежних – це складний і тривалий процес, який полягає у відновленні психологічних і соціальних навичок, що допомагають людині подолати залежність і повністю відмовитися від спиртних напоїв. Примусове лікування і реабілітація алкоголіків в Україні заборонена законом. Але при роботі з досвідченими фахівцями, зокрема психологом, людина зможе повернутися до повноцінного життя. У Черкасах таку послугу пропонує клініка доктора Василенка.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація при алкоголізмі?

Курс реабілітації алкоголіків починається ще на етапі їх лікування в клініці. У цей час фахівці намагаються сформувати у хворого основні навички, які допоможуть йому за стінами медичного закладу не зірватися і знов не повернутися до своєї залежності.

Клініка реабілітації алкоголіків доктора Василенка пропонує комплексну програму, що складається з декількох етапів:

 1. На першому етапі людина повинна усвідомити свою проблему і переглянути ставлення до подій. Спеціаліст допомагає знайти нові життєві пріоритети і підкаже, в якому напрямку рухатися далі, щоб уникнути рецидиву.
 2. На наступному етапі пацієнт вже матиме певні резерви, які допоможуть йому брати на себе відповідальність за вчинки, самостійно вирішувати проблеми і т. д. Число контактів з навколишнім світом збільшується. Пацієнту дозволяють спілкування з родичами і друзями. Крім того, він буде спілкуватися з людьми, які також стикалися з алкогольною залежністю, але змогли її подолати, щоб посилити мотивацію.
 3. На заключному етапі важливо, щоб пацієнт навчився довіряти самому собі. Він повинен зрозуміти, наскільки важливо для суспільства і для нього зважитися почати нове здорове життя.
Види реабілітації

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна реабілітаційна програма, спрямована на перехід до звичайного життя в суспільстві. Вона включає в себе різні види адаптації:

 1. Психологічна реабілітація заснована на усуненні наявних психічних відхилень і поліпшення загального психологічного стану. Спеціаліст допомагає пацієнтові адаптуватися до нових умов, життя за стінами клініки. Для цього можуть використовуватися поведінкова, екзистенційна, раціональна та інші види терапії.
 2. Трудотерапія полягає в збільшенні фізичної активності пацієнта. На даному етапі пропонується освоїти новий вид діяльності, відновити втрачені знання. Все це допоможе йому звикнути до здорового життя і запобігти поверненню до згубної звички.
 3. Важливим видом реабілітації є соціальна адаптація пацієнта. Під час занять з фахівцем залежного підштовхують до повернення до нормального життя без алкоголю. При цьому необхідно налагодити відносини з собою, рідними людьми, соціумом. Для цього використовується групова терапія, де кожен пацієнт зможе відчути підтримку сторонніх людей. Для людей, які проходять реабілітацію від алкоголізму, проводять зустрічі з такими ж колишніми алкоголіками, які змогли успішно подолати залежність. На їх досвіді та відгуках пацієнти зможуть пристосуватися до нового життя.
Вартість курсу реабілітації

Вартість лікування для кожного пацієнта індивідуальна. У неї включають використовувані практики і види терапії, тривалість. Відгуки пацієнтів, які проходили лікування і реабілітацію в клініці Василенка, доводять, що ціна на послуги тут прийнятна, а використовувані методики – ефективні.

Якщо вам або вашій близькій людині потрібна допомога в лікуванні та реабілітації від алкогольної або іншої залежності, звертайтеся в клініку доктора Василенка. Тут працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які допоможуть швидко й ефективно повернутися до повноцінного життя без алкоголю!

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися алкоголізму

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання