Реабілітація алкозалежних у Львові

Вагому частину в процесі повернення алкоголіка до нормального життя займає реабілітація. Вона включає в себе не тільки медичний, але і психологічний, соціальний, педагогічний та інші аспекти, що дозволяють в повній мірі відновити втрачені пацієнтом здатності в результаті зловживання спиртними напоями.

Примусово лікувати пацієнта не вийде. Тому вкрай важливо сформувати у нього мотивацію і бажання позбутися від залежності. У Львові цим займаються в клініці реабілітації алкоголіків доктора Василенка.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Чому важливо пройти курс реабілітації алкоголіків?

Справитися з алкогольною залежністю самостійно не можна. Вдома людина постійно стикається з різними спокусами або ситуаціями, які в підсумку призводять до розпивання спиртних напоїв. Тут алкоголік може вільно контактувати зі своїми друзями, які теж можуть зловживати спиртними напоями.

Особливості проходження реабілітації в клініці:

 • ізоляція від інших людей, які можуть бути спровокувати зрив;
 • постійне спостереження командою досвідчених фахівців, готових у будь-яку хвилину прийти пацієнтові на допомогу;
 • можливість проходження індивідуальної або групової терапії;
 • спілкування з іншими людьми, які опинилися в подібній ситуації, що дозволяє отримати підтримку та мотивацію на повне одужання;
 • можливість переосмислити своє життя, знайти нове хобі й мотивацію, які дозволять уникнути рецидиву.
Як проходить реабілітація алкоголіків?

Багато хто вважає, що кодування і реабілітація – це одне і те ж. Однак це дві абсолютно різні програми. Кодування полягає в медикаментозному або психологічному впливі на пацієнта, в результаті якого у нього зникає тяга до спиртних напоїв. Однак його результати тимчасові. Як доводять відгуки, через деякий час людина знову повертається до згубної звички.

Реабілітація алкоголіків в Україні – це ціла програма, що складається з ряду заходів, які мають позитивну дію на фізичний і психологічний стан пацієнта, допомагають йому відновити втрачені соціальні навички і повернутися до повноцінного життя.

Реабілітація складається з таких етапів:

 1. Робота з психологом. Спеціаліст визначає, що стало причиною розвитку алкоголізму. Крім цього, він формує у пацієнта психологічну стійкість до спокус, допомагає знайти мотивацію і налаштуватися на повне одужання. Залежний вчиться жити без алкоголю, замінюючи його новими звичками або захопленнями.
 2. Соціальна адаптація. Важливо, щоб, повернувшись у соціум, людина знову не зірвалася. Тому соціальні працівники допомагають навчитися взаємодії з іншими людьми. Для цього може використовуватися трудотерапія. Доведено, що інтенсивна фізична активність допомагає пацієнтам відволіктися від нав’язливих ідей, пов’язаних з алкоголем, дозволяє відчути свою значимість і подолати бажання випити.
Вартість реабілітації при алкоголізмі

Для кожного пацієнта ціна курсу реабілітації буде індивідуальною. Вона розраховується на підставі того, які програми використовуються для повернення до нормального життя.

Якщо ваша близька людина стала жертвою алкоголю і не може кинути пити, звертайтеся в клініку доктора Василенка. Вам на допомогу готові прийти досвідчені фахівці, які повернули до нормального життя тисячі українців.

У клініці використовуються сучасні методики, що дозволяють швидко та ефективно позбутися алкоголізму. Запис можливий онлайн або по телефону.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися алкоголізму

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання