Реабілітація алкозалежних в Дніпрі

Людина здатна швидко призвичаїтися до алкоголю. А ось позбавитися від залежності без допомоги фахівців неможливо. Для цього недостатньо вивести алкоголіка із запою або провести курс лікування. Важливо, щоб після виходу з клініки залежний знову не повернувся до своєї згубної звички.

Щоб убезпечити його від рецидиву, необхідно пройти реабілітацію. У Дніпрі цим займаються в клініці доктора Василенка.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Чому важлива реабілітація?

Примусова реабілітація алкоголіків в Україні заборонена законом. Тому необхідно, щоб пацієнт сам захотів позбутися від залежності та почати нове повноцінне життя. Зробити це допоможе досвідчений психолог.

Чому так важливо пройти курс реабілітації алкоголіків? Після виходу з клініки пацієнт знову опиняється в тих умовах, де він в минулому зловживав алкоголем. У нього з’являється маса спокус. Крім того, він може зіткнутися з проблемами, які одного разу вже стали причиною залежності.

Саме тому так важливо підготувати людину, навчити правильним взаємовідносинам з рідними, друзями, колегами, допомогти знайти новий сенс життя, навчити долати життєві негаразди і бачити світ в яскравих тонах без алкоголю.

У клініці реабілітації алкоголіків доктора Василенка з пацієнтами працюють кваліфіковані психологи, соціальні працівники та інші фахівці, які допомагають почати нове життя.

Як проходить реабілітація алкоголіків?

Реабілітація алкозалежних проводиться поетапно:

 1. На першому базовому етапі вкрай важливою є робота з психологом. Разом з пацієнтом вони з’ясовують, що стало причиною пристрасті до алкоголю. Фахівець допоможе усвідомити проблему, розібратися в почуттях і мотивації, навчить контролювати емоції і та планувати своє майбутнє. Психологічна реабілітація також проводиться для того, щоб в подальшому пацієнт не захотів знову випивати. Для цього він повинен навчитися самостійно аналізувати своє життя, звільнитися від минулого і налаштуватися на позитивне майбутнє.
 2. На другому етапі проводиться соціальна реабілітація алкоголіка. Використовувана для цього програма дозволяє пацієнтові навчитися налагоджувати соціальні контакти, готує до виходу в соціум. Таким чином після проходження курсу реабілітації колишній алкоголік зможе знову повернутися в сім’ю, до друзів, на роботу і при цьому буде відчувати себе повноцінно. Допомогти в цьому може трудотерапія, заснована на фізичних навантаженнях, навчанні новим видам діяльності й т. д.

Кожен етап має свої особливості та є важливим для досягнення мети. Реабілітація включає в себе індивідуальні та групові заняття з фахівцями. Під час групових сеансів пацієнт може поспілкуватися з такими ж алкозалежними людьми, а також з тими, хто успішно подолав пристрасть і зміг почати нове життя. Їх відгуки допомагають повірити в себе, знайти мотивацію та впоратися з алкоголізмом.

Вартість реабілітації при алкоголізмі в Дніпрі

Ціна курсу реабілітації розраховується індивідуально для кожного пацієнта. Вона базується на складності випадку, тривалості лікування, використовуваних програмах.

Якщо вас зацікавила тема реабілітації при алкоголізму, швидше за все хтось із ваших рідних чи знайомих зіткнувся з залежністю. Дуже важливо не вмовляти його або чекати, що він одумається і припинить вживати спиртні напої, а звертатися за допомогою до фахівців, які допоможуть повернутися до нормального повноцінного життя.

Звертайтеся в клініку доктора Василенка та допоможіть близькій людині. Запис по телефону або через онлайн-форму на сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання