Реабілітація алкозалежних у Вінниці

Алкоголізм – це хронічний недуг, з яким впоратися самостійно неможливо. Він базується на болючій, патологічній тязі до вживання спиртних напоїв. Причини його розвитку можуть бути різними, але досвідчені фахівці клініки доктора Василенка успішно справляються з алкогольною залежністю незалежно від того, що послужило першопричиною.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація при алкогольній залежності?

Курс реабілітації алкоголіків в клініці доктора Василенка передбачає повне поетапне відновлення фізичного та психологічного стану пацієнта. Спочатку фахівці проводять детоксикацію організму і відновлюють його роботу. Після цього починається робота над психічним станом алкозалежного.

Примусово лікувати алкоголіка не можна. Тому важливо зробити так, щоб він сам зважився на цей крок, захотів повністю позбутися від залежності і почати нове життя. Для цього в клініці реабілітації алкоголіків доктора Василенка з пацієнтами працюють досвідчені психологи. Вони відновлюють психічний стан алкоголіка, проводять заняття, які допомагають людині вчитися чинити опір стресам, уникати зривів, налагоджувати спілкування з іншими людьми. Такі заняття можуть проводитися як індивідуально, так і в групі.

Реабілітація алкозалежних в клініці Василенка проводиться за індивідуально розробленою програмою. При її складанні лікар враховує стаж алкоголізму, причину його розвитку, загальний стан здоров’я та індивідуальні особливості пацієнта.

Види реабілітації від алкоголізму в клініці доктора Василенка

Реабілітація алкоголіків в Україні включає в себе такі етапи:

 1. Психологічна підтримка. З кожним пацієнтом працюють кваліфіковані психологи. Їх основне завдання полягає у формуванні у пацієнта негативної реакції на алкоголь. Така терапія дозволяє уникнути рецидиву після того, як людина покине клініку і повернеться до звичного для себе життя. Також у хворого виробляються вольові якості, здатність справлятися з негативними емоціями, формується позитивний погляд на життя.
 2. Соціальна адаптація. У алкоголіка, який тривалий час зловживав спиртними напоями, можуть бути повністю втрачені соціальні, комунікативні та інші навички. Саме тому ті, хто не пройшов повноцінну реабілітацію, часто після лікування знову починають пити. Грамотно проведена реабілітація в клініці доктора Василенка дозволяє в повній мірі відновити втрачені навички та допомогти людині адаптуватися в суспільстві, ставши його повноцінною частиною.
 3. Трудотерапія. Її основне завдання полягає в тому, щоб допомогти алкозалежним повірити в свої сили, знайти повагу і розуміння оточуючих. Використовувані під час трудової реабілітації методики дисциплінують пацієнта, формують у нього стійку мотивацію на одужання.
Скільки коштує реабілітація при алкоголізмі?

Вартість програми реабілітації для кожного пацієнта індивідуальна. Ціна залежить від того, які методики використовуються, як довго з пацієнтом працюють фахівці і т. д.

Відгуки про реабілітацію при алкоголізмі в клініці доктора Василенко

Пацієнти, які проходили курс лікування і реабілітації при алкозалежності в нашій клініці, записали свої відеозвернення, в яких розповіли, як фахівці допомогли їм повернутися до нормального життя.

Якщо поруч з вами є людина, що страждає алкогольною залежністю, не зволікайте зі зверненням за професійною допомогою. Звертайтеся в клініку доктора Василенка і допоможіть залежному повернутися до здорового життя без алкоголю!

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися алкоголізму

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання