Реабілітація алкозалежних в Одесі

Навіть після закінчення курсу лікування від алкоголізму людина не може вважатися цілком здоровою. Дуже важливо пройти реабілітацію. Центр доктора Василенко в Одесі вже більше 25 років успішно допомагає людям з алкогольною залежністю повернутися до повноцінного життя. Фахівці клініки використовують напрацювання сучасної медицини, що дозволяють позбутися від проблем, які штовхнули людину на вживання спиртних напоїв.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація алкоголіків?

Справитися з алкогольною залежністю самостійно нф

Реабілітація є важливим і тривалим процесом. Вона допомагає повністю відновити психіку людини, яка тривалий час зловживала спиртними напоями. Вона може проводитися амбулаторно. При цьому пацієнт веде звичайне життя: ходить на роботу, спілкується з друзями, займається звичними для себе справами. Єдина умова – він повинен строго дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, який розробляє для нього індивідуальний план реабілітації.

Основними принципами реабілітації алкозалежних є:

 1. Етапність і сприйняття. Відновлення пацієнта починається ще на етапі лікування і триває до тих пір, поки він не зможе вести повноцінне життя без алкоголю.
 2. Комплексність. Курс реабілітації алкоголіків комплексний. Тільки так вдається досягти стійкого результату.
 3. Безперервність. Дуже важливо, щоб пацієнт зміг повернути втрачені ресурси, але при цьому зміг уникнути фізичної залежності від алкоголю в майбутньому.
 4. Індивідуальність. Тактика реабілітації розробляється для пацієнта індивідуально. При цьому лікар обов’язково враховує причину, яка привела до залежності.
 5. Доступність. Клініка реабілітації алкоголіків доктора Василенка пропонує різні програми, з яких кожен може вибрати доступний для себе варіант.

е можна. Вдома людина постійно стикається з різними спокусами або ситуаціями, які в підсумку призводять до розпивання спиртних напоїв. Тут алкоголік може вільно контактувати зі своїми друзями, які теж можуть зловживати спиртними напоями.

Особливості проходження реабілітації в клініці:

 • ізоляція від інших людей, які можуть бути спровокувати зрив;
 • постійне спостереження командою досвідчених фахівців, готових у будь-яку хвилину прийти пацієнтові на допомогу;
 • можливість проходження індивідуальної або групової терапії;
 • спілкування з іншими людьми, які опинилися в подібній ситуації, що дозволяє отримати підтримку та мотивацію на повне одужання;
 • можливість переосмислити своє життя, знайти нове хобі й мотивацію, які дозволять уникнути рецидиву.
Види реабілітації алкоголіків

Існує кілька видів реабілітації при алкоголізмі:

 1. Психологічна. Курс заснований на регулярному проведенні психологічних тренінгів. Примусова реабілітація алкоголіків в Україні заборонена. Тому важливо, щоб людина сама захотіла позбутися проблеми. Завданням фахівця на даному етапі є усунення тяги до спиртних напоїв. Кращим варіантом психологічного виду реабілітації є робота з психологом, який запропонує відповідну програму і складе графік відвідування.
 2. Соціальна. Даний вид реабілітації полягає в тому, щоб повністю змінити поведінку пацієнта, підвищити його самооцінку. Колишнім алкоголікам буває складно повернутися в звичне для себе середовище, адже тут істотно підвищується ризик знову почати вживати алкоголь. Тому важливо змінити ставлення до спиртного, щоб людина змогла самостійно відмовитися від його вживання. Для цього рекомендується змінити коло спілкування. Крім цього, соціальна реабілітація включає вироблення комунікативних здібностей, підвищення стійкості до стресу, формування відповідальності за вчинки, освоєння самоаналізу. Важливо, щоб на цьому етапі пацієнта підтримували родичі і близькі люди.
 3. Трудотерапія. Позитивним моментом даного виду реабілітації є вироблення у пацієнта таких навичок, як дисциплінованість, відповідальність. В процесі заняття будь-якою діяльністю людина відчуває задоволення від роботи.
Вартість реабілітації

Ціна реабілітації розраховується індивідуально для кожного пацієнта. При цьому лікар враховує її тривалість і використовувані процедури. У клініці Василенка всі маніпуляції виконують досвідчені лікарі вищої категорії.

Якщо ви читаєте цей матеріал, швидше за все ви самі або ваші близькі люди зустрілися з проблемою алкоголізму. Ми знаємо як вам допомогти позбутися залежності. Звертайтеся в центр доктора Василенка і забудьте назавжди про згубну звичку!

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися алкоголізму

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання