Лікування ігроманії в Запоріжжі

Потяг і залежність від азартних ігор останнім часом стали дуже поширеною проблемою. Фахівці називають таку тягу до ігор специфічним розладом психіки. Саме воно стає причиною нестандартної поведінки і способу життя. Людина, яка стала жертвою ігроманії, здатна отримати задоволення виключно від процесу гри. Її перестають цікавити інші події в житті, вона постійно намагається сховатися від проблем, живе у вигаданому світі. При цьому страждає не тільки її психічний, а й фізичний стан.

Якщо ваша близька людина пристрастилася до гри, важливо звернутися за допомогою до фахівців. Адже, як показують відгуки, позбутися від лудоманії самостійно неможливо.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як розпізнати ігромана?

У більшості випадків ігроман не визнає у себе наявність залежності. Але розпізнати проблему близькі люди можуть по його нав’язливому прагненню будь-якою ціною взяти участь в грі. Причому ніякі доводи й аргументи на нього в даному випадку не діють. Єдине, що йому цікаво, це уявна можливість виграти. Причому він на 100% впевнений в тому, що його обов’язково чекає успіх.

Зупинитися самостійно він не може. Допомогти йому здатне тільки кваліфіковане лікування лудоманії в Запоріжжі в клініці доктора Василенка.

Як проходить лікування ігроманії?

Лікування залежності від ігроманії – дуже складний і тривалий процес. Він буде успішним тільки тоді, коли людина усвідомлює свою проблему і буде готова до її вирішення. Над цим в клініці доктора Василенка працює ціла команда фахівців, котрі використовуються сучасні методики, що сприяють зміні свідомості пацієнта і його життєвих пріоритетів.

Наша клініка лікування від ігроманії в Запоріжжі використовує такі етапи терапії:

 1. Першим етапом позбавлення від ігрової залежності є психологічна діагностика, в ході якої фахівець оцінює стан пацієнта. Вона дозволяє підібрати відповідну методику терапії, яка допоможе уникнути депресії та інших розладів.
 2. Далі призначається курс психотерапії. Робота з психологом проводиться індивідуально або в форматі групових тренінгів. У деяких випадках пацієнту може знадобитися гіпноз.
 3. Іноді пацієнтові призначають антидепресанти. Психотропні препарати використовуються тільки під суворим контролем лікаря.
 4. Не менш важливо провести роботу над відносинами з рідними і близькими ігромана. Необхідно навчити його спілкуванню з оточуючими людьми.
 5. Щоб уникнути рецидиву, важливо знайти нове захоплення, яке не буде пов’язане з комп’ютером.

На всьому етапі лікування ігроманії з пацієнтом працює ціла група фахівців: психотерапевт, психолог, невропатолог, фізіотерапевт та інші. Терапія може проводитися амбулаторно або в стаціонарі.

Скільки коштує лікування ігроманії в Україні?

Назвати точну суму лікування пацієнта від ігрової залежності не можна. Для кожного вона індивідуальна і залежить від використовуваних методик, завдання яких – відкоригувати психіку людини, усунувши патологічний потяг до гри шляхом мобілізації внутрішніх ресурсів пацієнтів.

Ігроманія, або лудоманія – це серйозна і небезпечна залежність, яка провокує втрату особистості та інші серйозні наслідки. Але незважаючи на це, вона піддається лікуванню. Якщо ви зустрілися з такою проблемою і не знаєте, з чого почати лікування, зверніться за допомогою в Центр лікування ігроманії доктора Василенка в Запоріжжі.

У нас працюють кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід позбавлення пацієнтів від ігрової та інших видів залежностей. Ми використовуємо сучасні ефективні методи терапії, які допомагають швидко впоратися з проблемою.

Для запису на консультацію телефонуйте або заповнюйте онлайн-форму на нашому сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання