Лікування ігроманії в Києві

Азарт визнаний однією з найпоширеніших проблем. Людині, яка схильна до нього, азарт приносить ейфорію та відчуття радості. А для її рідних і близьких людей він стає важким випробуванням, що приносить виключно горе і страждання. Згодом азартна людина може перестати контролювати свої вчинки. Її життя повністю змінюється в гіршу сторону.

Азартний людина не здатна усвідомлювати свої вчинки. Вона може місяцями просиджувати за комп’ютером або ігровим столом. Така залежність переростає в серйозну проблему, впоратися з якою самостійно неможливо. При цьому вона може привести до дуже серйозних наслідків. Помітивши нав’язливу пристрасть до гри у близької людини, важливо якомога швидше звернутися в клініку лікування від ігроманії в Києві.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як розпізнати проблему?

Людина, схильна до ігроманії або лудоманії, зазвичай заперечує наявність проблеми. Але рідні можуть розпізнати її за такими ознаками:

 1. Людина багато часу проводить в соціальних мережах. Причому, контролювати це вона не в силах. Вона постійно знаходить привід для відвідин ігрових закладів, щиро вірячи в те, що там на неї чекає успіх.
 2. Людина ігнорує домашні обов’язки. Згодом шукає привід, щоб пропустити навчання або не йти на роботу. І все заради того, щоб зайвий час пограти.
 3. Ігровий процес у ігромана завжди буде знаходитися на першому плані. Він більше уваги приділяє своєму персонажу, ніж собі або своїм близьким.
 4. Людина намагається приховати свої проблеми в реальному житті, змінюючи їх на гру в мережі.

Все це є приводом для початку лікування залежності від ігроманії.

Як проходить лікування ігроманії?

Лудоманія дуже схожа з алкоголізмом і наркотичною залежністю. Незважаючи на те, що хворий не вживає заборонених речовин, його поведінка аналогічна алкоголіку або наркоману. Тому принципи лікування лудоманії в Києві в клініці Василенка дуже нагадують терапію при алкогольній та наркотичній залежності.

Перш ніж почати терапію, пацієнтові проводять комплексне медико-психологічне обстеження, під час якого психолог зможе визначити причину розвитку залежності.

Лікування ігроманії в Україні може включати в себе різні методики психотерапії, які допоможуть пацієнтові розкритися перед фахівцем, розповівши про ті причини, які могли спровокувати небезпечну звичку. Сюди включаються такі методики:

 • пісочна терапія;
 • символодрама;
 • метаморфічні карти;
 • арт-терапія;
 • гіпноз.

У більшості випадків лікування лудоманії не вимагає прийому медикаментів. Фахівцю достатньо консервативних методик. Лікування може проходити індивідуально або в групі. Під час таких занять фахівці допомагають пацієнту переконатися в тому, що йому необхідна професійна допомога в позбавленні від залежності.

Після того, як пацієнт усвідомлює необхідність лікування, фахівець починає працювати над відновленням соціальних навичок, намагаючись змінити його світогляд. Допомогти в цьому можуть як самоаналіз, так і робота з психологом. Тільки розібравшись в своїх бажаннях, можна навчитися нормально спілкуватися з оточуючими, знайти нові корисні інтереси.

Після цього ігроман вже не буде відчувати себе неповноцінним, зможе знайти нових друзів і подолати залежність. Особливу увагу фахівець приділяє розвитку у пацієнта стресостійкості.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість лікування залежить від використовуваних методів та тривалості лікування. Для кожного пацієнта сума може відрізнятися.

Ігроманія, або лудоманія – це залежність, яка псує життя людині та близьким людям. Тому помітивши, що рідна людина починає втрачати зв’язок з реальністю, важливо якомога швидше звернутися за допомогою до фахівця. Відгуки пацієнтів доводять, що центр лікування ігроманії доктора Василенка в Києві пропонує комплексний підхід до лікування всіх видів ігрової залежності.

Запишіться на консультацію і почніть нове повноцінне життя. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання